Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Wskaźnik od benzyny to kłamczuch

  1. #11
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    no słuchajcie ja rozumiem pomylić się o 5 km ale nie o prawie 50km. Druga sprawa jakim cudem najpierw zaświeca mi się rezerwa na pomarańczowo (jak mam około 15 litrów) żeby po paru minutach wskazać faktyczny stan (zaczyna mnie to wkur...) nie lubię jak coś jest nielogiczne.

    Olejus rezerwa w E38 ma sie zapalic przy zasiegu ponizej 70km- rano po odpaleniu auto pali ci powiedzmy 25L/100km (zatem zasieg w porownaniu z rozgrzanym autem drastycznie spada) wiec przelicz sobie ile musisz miec benzyny zeby ci sie nie zaswiecala ;-)

    p.s: jezdzac z takim stanem paliwa niedlugo bedziesz szukal pompki paliwowej :-D

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  2. #12
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    mam jeszcze 2 w piwnicy
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #13
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    mam jeszcze 2 w piwnicy

    :-D widze ze przezorny zawsze zabezpieczony ;-)
    pompki to chodliwy temat- Sebek mojego dawce czesci z pompki juz ogolocil...

    p.s: mam nadzieje ze trzymasz te pompki zanurzone w benzynie jesli nie to je szybko sprzedaj ;-)

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #14
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    przed założeniem do auta pompe paliwową się płucze i oczyszcza ! jedną już wymieniłem tzn nominalną i śmiga :mrgreen:
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •