Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Strzelił i nie jedzie

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    67
    BMW
    chwilowo brak wczesniej 2xe36, 2xe34, 3xe32
    Skąd
    Podarpackie
    Panowie ponownie prosze o pomoc gdyz jestem bliski obłędu wymienilem skrzynie wymienilem sprzęgło hydrokinetyczne i sprawa wyglda tak samo tylko samochód nie jedzie juz ani do tyłu ani do przodu ;( co teraz ?? Czy moze to byc sterownik skrzyni ?? Chciałbym przypomniec ze usterka nastąpiła po wyłaczeniu silnika i po ponowym odpaleniu. Wszystko bylo ok zgasilem samochód odpalilem i usterka sie pojawila 8/ PROSZE O POMOC PS Gosc od któego kupilem skrzynie nie wyslal mi nic kupilem sprzeglo na wlasna reke sterownika nie posiadam :shock:

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    133
    BMW
    525d
    Skąd
    Rabka-Zdrój
    Sprawdzales moze ile bylo pinow na wtyczce w starej skrzyni (oryginalnej z Twojego samochodu) a ile jest w tej ktora kupiles?? W e32 z silnikami M30 sa 2 typy sterowania 7 i 8 pinowe. Piny musisz liczyc na "gniezdzie" przy skrzyni gdyz na wtyczce jest zawsze 8. Niestety nie pomoze wymiana sterownika (komputera) skrzyni tylko musisz wymienic cala plyte sterujaca w skrzyni. Caly ten zabieg jest opisany na stronie Johan & Sean e32.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    67
    BMW
    chwilowo brak wczesniej 2xe36, 2xe34, 3xe32
    Skąd
    Podarpackie
    Znalazlem w mojej okolicy specjaliste od skrzyn automatycznych i po rozmowie z nim wynika ze wpakowalem pieniadze wczesci nie potrzebnie. po pierwsze jesli skrzynia jedzie do tylu a do przodu slizga to jest w 100% sprawda w dodadku gdy pojawia się ten objaw w takich okolicznosciach jak u mnie (czyli sgasilem odpalilem i nie dziala) Pan mechanik powiedzial ze to jest napewno cos z elektronika i moze to byc nawet spalony bezpiecznik i teraz trzeba poszukac bezpieczników od skrzyni (moze mi ktos podpowiedziec gdzie się znajduja??) posprawdzac wszystko jesli nic nie znajde to pojechac do tego Pana i podpiąc pod kompa. Gdzie jest kostka diagnostyczna od sterownika skrzyni w e32 ??

  4. #24
    Kostka od diagnostyki skrzyni - jak i calego wozu jest pod maska. Okragly sloik - ten ktorym kasujesz inspekcje i serwisy olejowe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •