Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Siema nowe foty po zmianie tapicerki

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PiotrekV8
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    675
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    SzczeciN
    Cytat Zamieszczone przez EVAN Zobacz posta
    Chodziło chyba o kolor skóry , a nie jakość ;)
    Gdybyś to chciał obszyć skórą z Bentleya to cała kwota, która poszła na tą modernizację nie starczyłaby na skóre na fotele ;)
    )
    Jak wcześniej pisałem kolega niedawno robił i przygladełem sie codziennie od chwili pomysłu do końcowej realizacji całej operacji i u niego jest skóra taka sama jak stosuje marka bentley, kolor, faktura, jakośc wszystko jest takie samo, ale u niego tą skórą obszyte są tylko podlokietniki i chyba troszke kierownica reszta szła z Audi i czuć w dotyku, że skóra bentleyowa jest o wiele bardziej delikatna w dotyka, ma się wrażenie że jest tak cienka i delikatna że zaraz się rozerwie ale to tylko wrażenie ;)
    Zobacz moją siódeme http://7er.pl/showthread.php/8202-e3...85-730iA-V8-93

    freshtimer - za młody by być klasykiem, za stary by być platikiem

  2. #22
    Vip Vip Awatar hugoslawek
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    768
    BMW
    e38, 728i, manual, shadow line, 97' XI
    Skąd
    łuków, radzyń podl., warszawa
    a ja popieram oryginalne pomysły i inwecję twórczą!
    kiera mi się nie podoba i boczki bez przeszyć jakoś nie mogą mi się opatrzeć :)
    reszta jest ciekawa i calkiem fajna. co do drewienka to jesli jest dobrana kolorystycznie do skórki to jestem za.
    dzieki Bogu są tacy ludzie jak Chinol i można obejrzec naprawde INDYWIDUALNE WNĘTRZE!!

    a cena wcale nie jest wysoka (pod warunkiem że robota jest zrobiona dokoładnie)
    troszke mnie śmieszą głosy: wolałbym m-pakietową kierkę i ciemne drewno o wogóle wszystko ORI!
    jeśli każdy by mógł coś modzić to by sie okazało że całe forum ma niemmal identyczne 7er-y :)

    jesli nie ma wiochy to jestem za modyfikacjami nawet tak odwaznymi.

    reasumujac:
    +całość
    +cena
    +oryginalność

    -kiera
    -manualne fotele (przy takim modzeniu nie zrobić krzesełek w prondzie - grzech)
    -boczki za gładkie

    pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze mody



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •