Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Składane lusterka w e38 rocznik 94

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa

    Składane lusterka w e38 rocznik 94

    Witam czy były wersje w oryginale ze składanymi lusterkami w rocznikach 94-96r?pytam bo kupiłem już włącznik sterowania szybami i dodatkowo z tym małym przyciskiem do składania lusterek ale są w nim całkiem inne kostki i jest ich więcej do podłączenia a więc na pewno nie przypasuje do mojej instalacji,dodam że ten panel sterowania pochodzi z 740d po lifcie,dlatego z stąd moje pytanie czy były jeszcze inne panele sterowania do starszych modeli ze składaniem lusterek,szukałem już tematów na naszym forum i jest opis że niby wystarczy właśnie zmienić panel na ten z tym guzikiem do szyb i zmienić moduł w drzwiach pasażera i wszystko ma działać a co z kablami?przecież na pewno wtyczki nie pasują przynajmniej do panela z poliftu,pozdrawiam
    sławomir

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar hozar
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    48
    BMW
    740iA 94r.
    Skąd
    ŻYWIEC
    Cytat Zamieszczone przez hektorek106 Zobacz posta
    Witam czy były wersje w oryginale ze składanymi lusterkami w rocznikach 94-96r?
    Z tego co wiem w 94r lusterek składanych nie było ale od 95 już takowe były.

  3. #3
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    wtyczki nie pasuja bo 740d wychodziło po lifcie a ty masz przedliftowe auto i dlatego. przelutuj wtyczki kolory kabli pewnie sa takie same .
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar robert e38
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    87
    BMW
    740i
    Skąd
    pultusk
    Siema.Ja mam e38 z 94r. i lusterka są oryginalnie elektrycznie skladane.Pozdrawiam.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Były składane(i fotochrom) lusterka przed 96 rokiem.

    Panel do szyb w latach 94-96 ma pojedyncza małą wtyczkę, ponieważ na drzwiach kierowcy jest taki sam moduł jaki można znaleźć na drzwiach pasażera.
    Żeby lusterka działały to potrzebujesz:
    - właściwe lusterka(z tą funkcją)
    - moduły na obydwoje drzwi
    - panel sterowania szyb z przyciskiem do twojego rocznika(na pojedynczą małą wtyczkę)


    Poszukaj na allegro użytkownika Baca750, znajdziesz na jego aukcjach panel jaki jest Ci potrzebny. Jak już będziesz wiedział jak to ma wyglądać to łatwiej będzie Ci szukać.


    Jak będę w pracy, to postaram się podać numery modułów PM(z drzwi) które obsługują składanie lusterek
    Jak dobrze pamiętam to jedna para ma końcówkę numeru 061 i 062(analogicznie strona kierowcy i pasażera)
    Ostatnio edytowane przez cursor ; 02-05-2012 o 22:20
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    znalazłem panel u bacy750 ale jest identyczny jak ten co kupiłem po lifcie,
    sławomir

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    a czy mogą to być lusterka z e39 wersja angielska?
    sławomir

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    E39 mają inny trójkąt którym mocujesz do drzwi. Poza tym anglik ma inaczej zgięte lusterka(jednego nie dołamiesz do samochodu, a drugiego nie odchylisz, żeby widzieć coś więcej niż auto)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    no to dobrze że nie kupiłem z anglika bo już miałem brać,a czy ktoś wie czy trzeba do tych lusterek dokładać dodatkową wiązkę z kablami?
    sławomir

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Do składanie nie trzeba, jedynie wspomniane moduły należy zmienić. Do fotochromu w większości przypadków trzeba dołożyć..
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •