Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: WYGLUSZENIE E32??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa

    WYGLUSZENIE E32??

    KOLEDZY MAM PROBLEM WSADZILEM DOSC MOCNY ZESTAW ALPINY V12 I KURCZE BARDZO SLABY BASS W KABINIE LEPSZY DUZO W BAGAZNIKU CZY E32 BYLA TAK MOCNO WYGLUSZANA MAM OPCJE Z PODWONYMI SZYBAMI JESLI TO MA JAKIS WPLYW NA WYGLUSZENIE AUTA

  2. #2
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Proponowałbym zacząć od sprawdzenia czy czasem głośnik w bagażniku nie pracuje w przeciwfazie (odwrotne podłączenie kabli + i - do głośnika) - to może powodować, że głośniki w kabinie "tłumią" bas. Ja u siebie w e32 nie miałem problemów z przeniesieniem niskich tonów do kabiny mimo, że miałem dodatkowe wytłumienie w postaci butli z gazem ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    dokladnie, ja mam w podlokietniku glosniki a w bagazniku zaraz za nimi butle 100l gazu i bass jest przyzwoity ;]

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    216
    BMW
    e38 735 INDYWIDUAL German Style
    Skąd
    Warszawa
    koledzy podlaczenie prawidlowe sprawdzone dany kondensator ze moze spada moc myslalem ale nie tu jest jakis problem z wygluszeniem auta mimo tego ze butle mam w kole.....wrrr zaraz oszaleje:)

  5. #5
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Co to za ALPINA, napisz jak rozwiązałeś problem bo to nie kwestia wygłuszenia auta raczej.

    Cytat Zamieszczone przez hubus Zobacz posta
    koledzy podlaczenie prawidlowe sprawdzone dany kondensator ze moze spada moc myslalem ale nie tu jest jakis problem z wygluszeniem auta mimo tego ze butle mam w kole.....wrrr zaraz oszaleje:)

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Extino ,ale kotlet:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •