Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: benzyna i lpg

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar mirek7956
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    56
    BMW
    bmw e32 735
    Skąd
    przemkow

    benzyna i lpg

    Witam mam taki maly problem miedzyinymi auto niechce jezdzic mi na benzynie tzn przerwa kicha strzela brak mocy i ciezko wkreca sie na obroty nieuzywam benzyny do jazdy tylko do odpalania ale moze bede jej kiedys potrzebowal do dojechania na CPN a na gazie hula jak ta lala niestety niemam znajomego mechanika od BMW a tacy co sie niezajmuja to niechca pchac lap w to jaka moze byc przyczyna dowiedzialem sie ze zaplon moze byc przestawiony czy to jest prawda prosze o pomoc i jak to naprawic z gory dziekuje

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Wiotki
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    129
    BMW
    e65 745
    Skąd
    PL
    przepływka
    V12 soundsystem !


  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    a przeplywak ma chociasz klapke czy gaz ja rozwalil i jej tam nie ma sprawdz to w pierwszej kolejnosc czy klapka chodzi bez oporow i sie nie zacina

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    43
    BMW
    bmw e32 750
    Skąd
    podole
    Masz padniętą przepływkę, lub pompa paliwa już się kończy... zapłon jak by był przestawiony to na gazie też by nie jechało...
    Najpierw sprawdź tak jak kolega wyżej pisze czy klapka wogóle jest:) a jak jest to czy się nie zacina, jak będzie ok to ściąg wężyk z regulatora ciśnienia paliwa (ten grubszy) i zakręć rozrusznikiem, zobaczysz czy paliwo leci...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar mirek7956
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    56
    BMW
    bmw e32 735
    Skąd
    przemkow
    ok koledzy sprawdze ta przeplywke tak podejzewam ze ona moze byc czasnieta bo gore miala klejona mi niekichnela na gazie wczesniejszemu wlascicielowi musialo lupnac takrze dzieki wkrotce sie odezwe czy to bylo to

    a czy walnieta przeplywka moze wplywac na moc w aucie
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 21-08-2012 o 19:50

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    Tak bo bedzie przeklamywac z iloscia powietrza i moze zalewac silnik lub mieszanka bedzie uboga

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar mirek7956
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    56
    BMW
    bmw e32 735
    Skąd
    przemkow
    czesc zgadza sie przeplywke mam walnieta i to na maxa rozebralem ja troche podreperowalem jakby bylo lepiej ale napewno ona jest do wymiany a po 2 to jest spalona plytka z jakims ukladem takrze czeka mnie wymiana dzieki za pomoc koledzy
    Ostatnio edytowane przez mirek7956 ; 21-08-2012 o 20:01

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar mirek7956
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    56
    BMW
    bmw e32 735
    Skąd
    przemkow
    witam koledzy rozpisze dalej ttemat co zaczolem wymienilem przeplywke kupilem prawie noweczka nigdy niejezdzila na gazie jest lepiej ale to napewno nie to co powinno byc jezdze juz na benzynie nieraz lekko mi zamuli na zimnym silniku i tak nieprzyspiesza jak powinna i tez mi sie zdaje ze niema tez takiej mocy co moze byc przyczyna dodam jeszcze ze sprawdzilem caly dolot w sesie szczelnosci wyczyscilem wszystko sprawdzilem kopulke zaplonowa tez prawie noweczka ,swiece wymienione co jeszcze moge sprawdzic i uleprzyc z moich ogledzin wynila ze tak jakby zalewa mi sie bo tez ciezko odpala zreszta to to mialem od poczatku pozdrawiam

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    proponuje pojeżdzić na samym pb,możliwe że mapy się rozjechały

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar mirek7956
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    56
    BMW
    bmw e32 735
    Skąd
    przemkow
    Witam a czy jest mozliwosc naprawienia tych map przeprogramowanie kmputera czy cos w tym stylu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •