Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Pytanie dotyczace e32 730i V8 / 740i PILNE

  1. #21
    Wiec nie obrazaj sie na mnie. Po prostu pisz do Slowika i lykaj ten woz. Jest wart a Slowik tez czlowiek i warto sie podpytac. Chcialbym, zeby moja babcia byla w takim stanie. Gosc kupuje wszystko w ASO (pracuje to wiem!) i grzechem byloby nie spojrzec. Pozdrawiam

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Ależ dziękuję, dziękuję...
    Aż się zaczerwieniłem od tych pochwał...

  3. #23
    Nie ma co się czerwienić Słowik jesteś wzorem do naśladowania ;)
    Mowa tu o utrzymaniu auta w stanie Pefect :D
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja bym wybrał 740, chyba ze nie zalezy Ci na super osiągach to 3.0 wystarczy, jednak różnice troszkę czuć, to jednak kilkadziesiąt KM...

  5. #25
    W 4.0 cenie spontanicznosc w trasie. W miescie i tak pali duzo. 3.0 nie jezdzilem.

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    45
    BMW
    brak
    Skąd
    Hilversum
    A ja bym wybrał możliwie najlepsze auto za cenę którą mogę zapłacić - najlepsze pod względem historii, stanu nadwozia i techniki. Kolejnym kryterium była by kolorystyka, a rodzaj agregatu na koniec. Generalnie żadna 7er nie jest zawalidrogą, ale także nie jest rajdówką.
    Pozdrawiam - Maciek

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Czarny

    Swoja drogą wczoraj byłem u takiego goscia który ma własnie 740i z 93' roku i tez drogo za nia nie dał. Fakt ze auto w idealnym stanie to nie jest ale mówił ze przez prawie dwa lata uzytkowania to tylko skrzynie zajechał (ale to ze swojej własnej winy) a tak poza tym to tylko leje paliwko wymienia olej klocki i smiga.
    Raczej mała zaleta że tylko lał paliwo :what: :what: Dlatego pewnie teraz jest w stanie "nie do końca idealnym"

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    ja też uciekam jak słyszę... tylko lałem paliwo 10 lat... :D wchodzę do auta i wymieniam wszystko... bo nikt tam nie zaglądał :x

  9. #29
    7ka
    Gość
    a ja mam pytanie o innym silniku... 750i e32..co sadzicie... jakie sa problemy tego auta,kiedys mialem e34 i przez skrzynie automat strasznie sie zniechecilem do nich..tzn do tamtych automatow...o spalanie nie pytam bo napewno 20l trzeba liczyc..

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    :)

    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    a ja mam pytanie o innym silniku... 750i e32..co sadzicie... jakie sa problemy tego auta,kiedys mialem e34 i przez skrzynie automat strasznie sie zniechecilem do nich..tzn do tamtych automatow...o spalanie nie pytam bo napewno 20l trzeba liczyc..
    no i tu zaskoczę kolegę:)

    spalanie w tym silniku (v-12 5,0 ) jest bardzo dobre w trasie spalał mi od 14,8 do 15,7 i naprawde są to wskażania rzeczywiste..natomiast miasto...chylę czoła...zaczynamy rozmowę od 18 :)))

    silnik jest bardzo dobry..zresztą jak chodzi moze wypowiedziec sie paru kolegów którzy mogli sie o tym przekonac w augustowie....automat..hmm..chodzi ślicznie...naprawde same superlatywy...
    zresztą tego samochodu używam jako auta do codziennej jazdy..silnik jest naprawde w dobrym stanie..nie skalany paliwami alternatywnymi...nic tlko śmigać;)

    Easy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •