Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Pierwsze problemy po zakupie e65

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja

    Pierwsze problemy po zakupie e65

    Hej . Zawsze jest cos za cos :) Swoje e38 sprzedalem z najprawdopodobniej uszkodzona uszczelka pod glowica albo z peknieta glowica . Niestety gow... wraca do mnie jak bumerang . Po dokladniejszym badaniu nowego auta wyszlo ze troche kopci . Tak jak w opisywanych tematach na forum po postoju na swiatlach pusci lekkiego dymka . Wymienie odmy i zobacze czy to ustapi ewentualnie poczekam do wyjazdu do polski i zrobie te uszczelniacze . Pisze ten temat bo mam inny problem . Ten wyswietlacz glowny jest dzielony tak jak by na 2 czesci . Pierwsza glowna i po prawej stronie tak jak by ramka . Mozecie mi wytlumaczyc do czego jest ta prawa strona u mnie na tym wyswietlaczu nic kompletnie sie nie dzieje . To znaczy je mam jakis blad w funkcjonowaniu czy tak ma byc ?

  2. #2
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Hej, jak sprzedałeś auto uszkodzone wiedząc o tym, to co najmniej powinieneś mieć wyrzuty sumienia, a pisać, że gów... wraca do Ciebie. Chyba nie chciałbyś się naleźć na miejscu kupującego to e38 od Ciebie. Nie lubię takiego polskiego cwaniactwa. Zawsze jak sprzedawałem auta to z listą co jest do zrobienia, a co zrobiłem.
    pozdrawiam Bartek

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    @ Technics wszystko OK masz

    centralny wyświetlacz jest podzielony na 2 części na lewej ja np mam ustawione entertainment czyli radio i inne z nim związane rzeczy
    ale możesz przy pomocy i drive ustawiać tam wszelkiego rodzaju ustawienia odnośnie auta
    po prawej mam też pusto i nic się tam nie dzieje
    można wyłączyć całkiem wyświetlacz aby nie raził w nocy albo jak włączysz navi rozciągnąc go na cały monitor
    Warto też pamiętać że były 2 rodzaje tych monitorów - duży i mały



    @ ttrol

    edytuj swoje posty a nie pisz jeden pod drugim prosze
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Auto oczywiscie sprzedalem informujac o problemach z chlodzeniem . A na umowie stoi jak byk ze kupujacy wie o wszystkich bledach . Polskim cwaniakiem nie jestem bo sprzedalem auto prawie ze za cene felg na jakich stal . Wrecz wydaje mi sie ze za chojny bylem . Na dobra sprawe moglem wypruc to co do auta wsadzilem .

  5. #5
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia to ok. A z umową dobrze pojechałeś.
    pozdrawiam Bartek

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Po prawej stronie możesz włączyć np. nawigację w trybie "split", albo board computer.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bydle
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    205
    BMW
    750i sport
    Skąd
    Soton
    jest jakas mozliwosc rozciagniecia navi na caly wyswietlacz ?

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    nie ma

    10 znaków

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Kolejny problem . Z mojej bmw cieknie olej , az mi w pracy powoedzieli ze mam dykte pod auto dawac bo parking brudze . Auto podnioslem zeby zobaczyc co tam leci i widok nie jest za ciekawy. Brakuje plasyikowej oslony silnika . Wszystko jest wilgotne od oleju . Sprawdzalem auto od gory i wszystko jest suche. Dokladniej nie moglem zobaczyc bo przeszkadza mi ta metalowa obudowa. Nie sciagalem jej bo nie mialem czasu na grzebanie . Wiecie o jakis newralgicznych miejscach gdzie ogladac czy cieknie olej ? Na koniec dodam ze jeszcze mam do wymiany wachacz ....

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Ty chyba kupowales te auto gdzies w szopie sorry nie obraz sie ale jesli piszesz ze cieknie Ci olej ze musisz podkladac dykte pod auto a niby je sprawdzales przed kupnem to cos jest nie tak.....jesli kupiles auto okazjonalnie za pare groszy to zycze Ci powodzenia.......

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •