Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 88 z 88

Wątek: [mechanika] Jakie tarcze i klocki do 740 V8?

  1. #81
    Zaawansowany Użytkownik Awatar giezet
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    167
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Garwolin
    Garden w pełni zdałem się na twoją opinie i zamówiłem dziś nowe klocki ate ceramic 385zł które tak polecał w innym wątku brunoz, jutro montuję i zobaczymy efekty ;)!! niemogę się doczekać

  2. #82
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    No wiec ja cos tez powiem;)) ale narazie tylko o przednim zestawie.Jakieś pół roku temu zamontowałem zestaw klocki plus tarcze brembo i efekt o ile tarcze super się sprawują to co do klocków niestety jestem zawiedziony-felgi tak co ok 2 tyg. trzeba czyścic bo są czarne.Porazka jednym słowem.jeżeli ktos potrzebuje je do autka które głaska w garażu albo jest fleją-to jak najbardziej.Ale w przeciwnym wypadku nie ma mowy abym je polecił.Tylko czekam az sie zetrą.

  3. #83
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez mcdziubek Zobacz posta
    ja wlasnie zrobilem pierwsze 500 km na nowych tarczach Brembo oraz klockach Textar z tylu klocki Textar rowniez zalozylem
    ja osobiscie jestem mega zadowolony. malo pylace klocki oraz hamowanie od razu a nie po 100 km

    ja polecam kombinacje Brembo Textar.
    Mysle ze ta kombinacja jest rozsądnym wyjściem .

  4. #84
    Początkujący Użytkownik Awatar messiah
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    83
    BMW
    bmw e38 735,nissan 300zx z32 twin turbo
    Skąd
    Melton Mowbray uk
    czy klocki z 740 podejda do 735??sa na allegro textary ale w opisie tylko do 740
    gdzie wy koledzy kupujecie te klocki ??
    Ostatnio edytowane przez messiah ; 11-08-2013 o 21:43

  5. #85
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    raczej nie podejdą w 735 jest zacisk 4 tłoczkowy a w 740 1 tłoczkowy. całkiem inne klocki.
    730

  6. #86
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    ja z kolei założyłem textary na przód koszt około 250zl nie pamiętam dokładnie ale kupowałem u siebie w wiosce, wszystko super poza pyleniem!!! st95 całe brudne już po 100km masakra jakaś, chyba że tak szybko jeżdzę i często używam hamulca :d ale pierwszy raz w aucie mam problem z tym pyłem po klockach na felgach o czymś to świadczy

  7. #87
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez balcer Zobacz posta
    ja z kolei założyłem textary na przód koszt około 250zl nie pamiętam dokładnie ale kupowałem u siebie w wiosce, wszystko super poza pyleniem!!! st95 całe brudne już po 100km masakra jakaś, chyba że tak szybko jeżdzę i często używam hamulca :d ale pierwszy raz w aucie mam problem z tym pyłem po klockach na felgach o czymś to świadczy

    Mam E38 już 4 lata, robię 40-50 tys rocznie moim BMW , jeżdżę agresywnie, wymieniałem już kilka kompletów , ATE, TEXTARY, BOSCHE i ogólnie wszystko to jedna wielka kupa, 12 tys km temu musiałem wymienić tylne tarcze, ponieważ lubię eksperymenty skusiłem się na tarcze tej firmy http://www.bozarto.pl, produkcja chyba MIKODA, ale tarcze wyglądają o wiele lepiej i dokładniej wykonane, nic mi nie zależało więc kupiłem komplet z klockami LUCASA za 450 zł, założyłem i muszę powiedzieć, że zestaw jest rewelacyjny, czuję że tył hamuje , tarcze nie zużywają się tak szybko jak ATE czy BOSCHE, nie rdzewieją a z tymi klockami nie ma zapylenia . Polecam bo produkt jest dobry, gdyby mieli przednie kupiłbym przednie. Z przodu mam BOSCHE wraz z klockami BOSCHA, w skali 1-10 , daje im 7, niedługo wymiana.

    pzd
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  8. #88
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    tarcze o których piszesz polecał mi Radek z klinika bmw jak wymieniałem rozrząd, sam ma w 540 i chwali:) dziwne nie ma na przód??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •