Rzycze ci jak najlepszego zakupu tej bemki tylko nie rozumiem twoich postów:
http://7er.pl/showthread.php/23197-3-0Li-czy-3-6Li
http://7er.pl/showthread.php/22788-E66
Pytasz o różne rzeczy -OK. Piszesz że robić będziesz 5000km miesięcznie a w każdym poście mowa o aucie o przebiegu około 300tyś. Kto kupuje z takim przebiegiem by tyle jeszcze jeździć. Sory ale może daj wklejki tych aukcji albo podaj konkretne dane o tym aucie tj. rok cena i wyposażenie bo przebieg wiadomy.Piszesz że trudno znaleść poniżej 240tyś przed liftem? To zależy w jakim przedziale cenowym. Napisz nam ile kasy chcesz przeznaczyć na samochód którym masz zamiar robić 5000km miesięcznie. Mi się wydaje że chcesz kupić jakiś tani egzemplarz z dużym przebiegiem z niewiadomym pochodzeniem a to się wiąże z dużym ryzykiem że kupisz złom. Dlatego ŻYCZLIWIE ci radzę nie rozglądaj się za takimi co mają taki przebieg co już ci pisałem w innym twoim poście
Pozdrawiam życzliwie





Odpowiedz z cytatem