Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: dynamic drive

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Cytat Zamieszczone przez piterrjc Zobacz posta
    ...dzięki kajciu,ale duzo mi nie podpowiedziałes:(..rozmawiasz z laikiem więc dla mnie wciąz to mało,jak widzę na ogłoszeniach dynamic drive- to zawieszenie pneumatyczne(sprzedający upiera sie ze ma zwykłe amory)..a co to jest zawieszenie samopoz.?to prosze wytłumaczyc mi dlaczego razem na wyposazeniu jest dynamic dive i zawieszenie samopoziomujące,tego nie rozumiem.....(prosze o linka jesli gdzies jest ten temat)
    Chm. Ja też jestem laikiem ale zadałem sobie trochę trudu i przeczytałem całe to forum odnośnie E65/66 przed zakupem swojej "buni" i teraz mam minimalną teoretyczną wiedzę na ten temat. Ale oczywiście forum jest po to żeby pytać a ty jesteś leniwy żeby je przeczytać a ja leniwy żeby ci na twoje pytania odpisywać ale są przyjemniejsi urzytkownicy i masz wyczerpujące odpowiedzi :)
    pozdrawiam

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    30
    BMW
    E65
    Skąd
    łodz
    ..własnie po to jest FORUM......więc jak nie masz zbyt wiele do powiedzenia to sie nie udzielaj...pozdr

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    30
    BMW
    E65
    Skąd
    łodz
    ....i jeszcze jedno twoje "chm"to troszke chyba nie tak;)..i nie-"przyjemniejsi" tylko życzliwsi..pozdr forumowiczów(nie tych od "chm"moze pomoge a moze nie):p

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Cytat Zamieszczone przez piterrjc Zobacz posta
    ....i jeszcze jedno twoje "chm"to troszke chyba nie tak;)..i nie-"przyjemniejsi" tylko życzliwsi..pozdr forumowiczów(nie tych od "chm"moze pomoge a moze nie):p
    Rzycze ci jak najlepszego zakupu tej bemki tylko nie rozumiem twoich postów:

    http://7er.pl/showthread.php/23197-3-0Li-czy-3-6Li

    http://7er.pl/showthread.php/22788-E66

    Pytasz o różne rzeczy -OK. Piszesz że robić będziesz 5000km miesięcznie a w każdym poście mowa o aucie o przebiegu około 300tyś. Kto kupuje z takim przebiegiem by tyle jeszcze jeździć. Sory ale może daj wklejki tych aukcji albo podaj konkretne dane o tym aucie tj. rok cena i wyposażenie bo przebieg wiadomy.Piszesz że trudno znaleść poniżej 240tyś przed liftem? To zależy w jakim przedziale cenowym. Napisz nam ile kasy chcesz przeznaczyć na samochód którym masz zamiar robić 5000km miesięcznie. Mi się wydaje że chcesz kupić jakiś tani egzemplarz z dużym przebiegiem z niewiadomym pochodzeniem a to się wiąże z dużym ryzykiem że kupisz złom. Dlatego ŻYCZLIWIE ci radzę nie rozglądaj się za takimi co mają taki przebieg co już ci pisałem w innym twoim poście
    Pozdrawiam życzliwie

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    30
    BMW
    E65
    Skąd
    łodz
    ....z wiekla przyjemnoscią odpowiem...moge przeznaczyc ok 55000 prosze doradzic,tylko nie brac pod uwage "ze samoch jest wart tej ceny"...dzis samochód jest wart tyle ila da kupujący,innaczej bedzie sie sprzedawał dwa lata,i tu mi nikt nie powie ze tak nie jest,znam to z autposji,więc prosze doradzic co moge kupic za te pieniądze pozdrawiam ,i jeszcze jedno szukam ok 3 mies e 65,jeden samoch miał udokumentowany przebieg do samego konca,cała reszta tez miała- do momentu gdy nie przyjechałem na miesce:(

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    30
    BMW
    E65
    Skąd
    łodz
    ..trudno znalezc wersje Long przed liftem...jaka by ona nie była

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Ja swoją szukałem też ze trzy miechy. Znalazłem na drugim końcu polski w salonie BMW z udokumentowanym przebiegiem bez ostatniego półrocza bo stało. Jak widzisz w moim opisie long 2003 r 189tys km za 46tyś plus niestety koszty wymiany waku i przekładni kierowniczej co było opisane w przeglądzie przedsprzedażnym. Zawsze dzwoniąc pytałem czy sprzedający zgadza się na wizytę w serwisie BMW i to była pierwsza weryfikacja bo połowa sprzedających się nie zgadzała a potem były inne problemy typu pól auta malowane bo coś tam. Nie wiem jaki rocznik szukasz przy tej cenie ale lepiej kupić rok starszą i z pewnym małym przebiegiem i zadbaną niż dwie młode w kupie :)
    pozdrawiam

    A zapomniałem, wywoławcza była 53tys a salon sprzedawał to na zasadzie pośrednictwa bo auto było serwisowane u nich
    Ostatnio edytowane przez kajciu ; 30-04-2012 o 19:56

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    30
    BMW
    E65
    Skąd
    łodz
    ...ten który tu podałem to rok 2003 i cena to 40tys,,srewisowany był i owszem ale w Niemczech,troche tu poczytałem i szukam raczej silnika z duzą mocą,bo widze ze spalanie 3,6 nie odbiega od 4,4,moze byc równiez silnik 4.0 D,ale jak pisałem -cięzko znalezc Longa z silnikiem 4,4 daltego zastanawiałem sie nad tym 3,6,po waszych komentarzach odpusciłem silnik poprzedni 3,0,więc jednak warto tu zagladac,zadawac nieraz pyt po 4 razy,bo niestety człowiek sie moze wiela nauczyc.Jeszcze 3 mies temu jak by ktos mi powiedział ze nie ma z czego wybrac z e65 w ogłoszeniach w tych pieniądzach to bym go wysmiał,dzis widze ze nie jest to takie hop,cóz powoli odpuszczam spalanie, i mysle o 4.0D, przesiadam sie z 5,7 hemi o masie 2700 więc czy 740d zrekompenuje mi to swoja lzejszą wagą...dzięki i pozdr(740d jest chyba troszke większy wybór niz 745Li)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •