Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: nierowna praca silnika

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    41
    BMW
    E38 740ia m60b40 95r
    Skąd
    malbork
    Blog
    1

    nierowna praca silnika

    jak w temacie ostnio troche nierowna praca na wolnych obrotach szarpie go i duze drgania na budzie ,wczesniej tak bylo i sie uspokoilo,wymienilem swieczki i bylo dobrze ,ale ostnio problem wrocil na gazie jak i na beznzynie ,dodam ze sonda jest jedna walnieta,ale instalacja gazowa zalozona jest z pominieciem sond ,wiec pytanie moje obstawiacie tez cewki ?? albo cewke ,moze ktos mial taki problem i jakas opisze jak go usunac :D






    Oczekujesz diagnozy a nie podales nawet o jaki silnik chodzi... rocznik auta itp. Polecam lekture zasad zakladania tematow w tym dziale!
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 01-05-2012 o 19:21 Powód: bledy ort w tytule

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar hozar
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    48
    BMW
    740iA 94r.
    Skąd
    ŻYWIEC
    Ja problem miałem, wystąpił u mnie 2 razy też posiadam gaz i walniętą sondę oraz czujnik spalania stukowego u mnie pomogło wykasowanie błędów INPA.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    41
    BMW
    E38 740ia m60b40 95r
    Skąd
    malbork
    Blog
    1
    to u mnie kasowanie nie pomoglo ;/

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar hozar
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    48
    BMW
    740iA 94r.
    Skąd
    ŻYWIEC
    A jakie błędy oprócz sondy lambda miałeś?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    41
    BMW
    E38 740ia m60b40 95r
    Skąd
    malbork
    Blog
    1
    no wlasnie zadnych innych nie pokazal komp ;/co do czerwonej edycji skoro mam wpisane w tabelce jakie auto i silnik ,to chyba jest to oczywiste,no chyba ze ktos ma problemy z czytaniem

    ================================================== ================================================== ===============================



    Masz problem? Opisz dokladnie co sie dzieje, warunki eksploatacji, bledy sterownika, opisz odglosy, zrob fotke itp.

    Panowie diagnoza na odleglosc jest strasznie trudna, czym wiecej informacji tym lepiej i moze ktos juz cos podobnego mial. Pisanie w stylu ".....auto trzesie na Lpg, powiedzcie co zrobic, bo Gazownik nie daje rady...." to niewiele informacji.
    Naprawde, nikt tu nie jest czarodziejem z kula. Wiec piszcie jak najwiecej przy usterce z danymi techn. auta, fotka, lista kodow itp.

    Prosze sie nie rozpisywac pod postem, to tylko dla informacji!

    I uzywajcie funkcji SZUKAJ np. wpisujac haslo "nierowne obroty"!

    http://7er.pl/search.php?search_type=1


    Panowie, pytając się o coś podawajcie dokładne dane samochodu (rocznik, silnik itd.)!!!
    Lub Vin od końca 2 litery ostatnie i za nimi cyfry wszystkie!!!


    Pozdr.



    Dla majacych problem z czytaniem zamiescilem powyzej jeszcze raz zasady zakladania takich tematow

    p.s: 740ia - niewiele wszystkim mowi -> w tym aucie wystepowaly 3 rodzaje silnikow M60, M62, M62TU - jak wywnioskowac z twojego wpisu co masz pod maska???

    Ale skoro wiesz lepiej to nie ma problemu - ile informacji podasz taka adekwatna "diagnoze" dostaniesz
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 02-05-2012 o 12:02

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Inur
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    394
    BMW
    740iM (M60), M3 GT2
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Maciekmk Zobacz posta
    skoro mam wpisane w tabelce jakie auto i silnik ,to chyba jest to oczywiste,no chyba ze ktos ma problemy z czytaniem
    Nie widzę żebyś gdziekolwiek napisał jaki masz silnik.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    41
    BMW
    E38 740ia m60b40 95r
    Skąd
    malbork
    Blog
    1
    dobra silnik m60b40 :) rocznik 95 , eksploatacja nie wiem jaka byla mam ja miech bledow innych nie ma poza sonda ,a teraz taki rodzynek ,przestala chodzic na wszytkie gary ,obstawiam glowice jednak ,bo cos cykalo przy prawej stronie ,myslalem ze to moze szklanka ,ale skoro przestala chodzic to mysle jednak ze glowica ,jade z nia na warsztat i biore sie za grzebanie ,juz nie wspomne ze przy tej nierownej pracy palila po 26litrow , wiec cos nie fungowalo ,dodam jeszcze ,ze wcale az tak jej nie wkladalem ,i byl to cykl mieszany a komp pokazyla srednie 14

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    witaj krzyżaku.. podam ci num do mojego kumpla jak chcesz ? on ma kilka takich v8 na części jak byś coś potrzebował i kompa diagnostycznego... nie jechał bym w mku do żadnego mechanika z tym autem bo ci wiecej napsują niz naprawią, najlepszy mechanik od bmw właśnie wyjechał do angli ...

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    41
    BMW
    E38 740ia m60b40 95r
    Skąd
    malbork
    Blog
    1
    spoko mam magika,wiec panowie sam dzis troche pogrzebalem i wiem ze padla u mnie uszczelka pod glowica ,po zdjeciu zdam relacje ..... co jeszcze jest :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •