Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Słabo przyspiesza na gazie

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar e4r5t
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    395
    BMW
    e38 3.0 v8 aut.
    Skąd
    wrocław

    Słabo przyspiesza na gazie

    Witam, w styczniu założyłem instalację STAG ISA-2, KME-GOLD, wtryski REG Fast i w sumie od samego początku szału nie było co do zbierania, ale myślałem, że tak ma być. Kilka dni temu skończył mi się gaz i jeździłem trochę na pb i odziwo jak wcisnąłem pedał gazu do końca auto ruszyło jak torpeda, przed chwilą robiłem testy jadąc 50km/h i 80km/h przy tych prędkościach na LPG i wciskając pedał do końca auto przyspiesza zredukowało bieg, co nie zawsze to zrobi i się rozpędza bez rewelacji,kick-down również nie zawsze łapie na LPG, po chwili przełączyłem na PB ta sama prędkość pedał w podłogę bez KD i od razu czuć większy moment obrotowy, bo aż ręce z kierownicy mi podnosiło;), auto idealnie reaguje na gaz, KD działa za każdym razem, teraz aż miło dawać gazu czuć te konie i V8 pod maską:) Tylko co jest nie tak z gazem, że jest bardziej mułowaty? kiedyś byłem już u gaziarza z tym problem to stwierdził, że auto fajnie się zbiera i że na kompie jest wszystko ok, czasy wtrysków są większe od benzyny. Jakie obstawiacie przyczyny?
    Ostatnio edytowane przez e4r5t ; 25-04-2012 o 21:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •