Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: BMW E32 750i - nie polecam

  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    BMW E32 750i - nie polecam

    Siemka
    Jak w temacie. Wczoraj byłem oglądać 750tkę którą był kolega z forum był zainteresowany. A dokładnie chodzi o tą http://allegro.pl/bmw-e32-750i-full-...273887917.html

    Nie wiem od czego zacząć.Fotel kierowcy ZMASAKROWANY,klima nie działa,silnik po rozgrzaniu kuleje (nie wspomnę o mocnym dymieniu na czarno).Brak katów,wspawana chamska rura.Automat szarpał nawet przy obrotach rzędu 2tys obr. Z prawej połówki gdzieś wycieka olej,który po rozgrzaniu silnika bardzo intensywnie było czuć.

    Wyposażenie jak zwykle "fól opcia" :D Generalnie oprócz skóry to nie ma nic... Gość twierdzi że pali mu ok 10L/100km i do tego nie ma prawa jazdy.

    Nie jechałem nigdy za kierownicą 750tki ale po przejechaniu się tym egzemplarzem,czar który byłem zauroczony V12-stką prysł w kilka sek.

    Pewnie to przez zamęczoną skrzynie ale to auto kompletnie się nie zbiera! Podoba mi się jak odpala,ale podczas przyspieszania nie zrobiła na mnie kompletnie wrażenia.

    Generalnie bym jej nie polecał,chyba że ktoś ma za dużo kasy i chce odratować takie auto.

    Aha,co mi się przypomniało...Jak zapytałem czy był zmieniony olej w skrzyni i silniku to gość stwierdził że nie ma potrzeby bo handlarze zapewniali że był zmieniony u niemca :D

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    norma typowe polskie 7er w ful opcji za 9koła ja jak nie ma zdjęć kabiny to nawet nie jade ogladac ale pewnie miales blisko

    no 750 moc a odczuwalna jak jest zdrowe oczywiście

    taa jasne niemcy rzadko zmieniaja olej tam im aso wli mówic, że jest lifetime a potem weź zmień pan sobie skrzynię ich stac na takie zabiegi :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Aha,co mi się przypomniało...Jak zapytałem czy był zmieniony olej w skrzyni i silniku to gość stwierdził że nie ma potrzeby bo handlarze zapewniali że był zmieniony u niemca :D
    W zeszłym roku oglądałem 740 od lekarza (tu nie żart miejscowy chirurg:D )
    Auto było mega niedopieszczone ale nie o tym tu...
    Zainteresowałem siebie i "właściciela" wyciekami oleju (standard lewa w V8) + Brak płynu w układzie wspomagania :D
    Na pytanie kiedy sprawdzał poziom oleju odpowiedź:
    Mechanik się tym zajmuje:D
    Chusteczka że bagnet oleju nie widział x czasu a w zbiorniczku wspomagania pusto co tam...
    V8 Garage

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •