Strona 2 z 37 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 367

Wątek: Nie nowy i z nie nową 7er Ale witam :) 735iAL Powraca

  1. #11
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Widzę chłopaki, że Kaczego nie poznajecie.
    Poznajemy,spokojnie.Widać że chłopak chce się nawrócić na dobrą drogę;)!!

    Tak jak chłopaki piszą...Jeden wydech out,dywaniki out, klamki zew w czarny mat + uzupełnić braki w zderzaku

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Zestaw telefoniczny co prawda ori z audi ale Nokia działa mam wrzuconą kartę plej ma polskie menu i 7.35zł na koncie :D przydaje sie bo czasem wlasna komura sie rozładuje lub sie jej nie weźmie albo nie ma zasiegu,
    Dokładnie Dzuta pokój przyjaźń i akceptacja niech będą z nami, z witryną 7er.

    Zamówione :) www.allegro.pl/show_item.php?item=2292397047
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 23-04-2012 o 11:08

  3. #13
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Dobry tor obrałeś ;) Super że zamówiłeś dywaniki bo ten od kierowcy to jakiś taki ..hmm i mam nadzieje że od.. kawy ubrudzony ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    "Alu" odpadło :P nie ale powiem wam że ori był gorszy niz ten alu dlatego poszedlem na kompromis i zamontowałem ten,
    Na dniach pochwalę się licznikiem z 750 i nowym bc, bo mój jest zwalony i musze zmienjc

  5. #15
    Początkujący Użytkownik Awatar TytanowyJanusz
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    5
    BMW
    Bmw 735il 89r
    Skąd
    St-Ce

    Prace nad e32

    Troche sie z kaczym napracowaliśmy nad E32 ale E32 odzwiecza sie za to konfortowa i bezawaryjna jazda

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    [...]

    Takie mam felgi na sprzedaż ;) z oponami . Mam takie same na swojej i się fajnie prezentują :)
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 23-04-2012 o 17:54 Powód: To nie jest miejsce na ogłoszenia, a wzór felg można pokazać na zdjęciu.

  7. #17
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Jeśli już to tylko styling 4

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Powiem tak, nie chcesz drogo ale te felgi mi się nie widzą, Rozumiem intencje i macie sporo racji felga powinna być klasyczna pasująca doskonale do auta a do tego Atrakcyjna a takich jest ograniczona lista, Jeśli już to takie jak ma dzuda lub podobne szprychowane z rantem bym założył a rotor może nawet i na złoto :P Borbet fajna duża felga z rantem ale napewno większy szyk jest na czyms w stylu felg dzudy z tego co wiem to bbs lub alutec oferują te ciekawe wzory, Jeśli felga to tylko typu styling 5 z tego typu środkiem, Bo nie wiem czy dobrze patrze styling 4 to cos typu alpina?

  9. #19
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    http://felgenkatalog.auto-treff.com/

    Ja mówiłem że 4 jeśli chcesz wrócić do takich małych kół. Borbet to tez klasyczna felga. Ładny lakier + polerka rantu i też gra gitarra :gitara:

  10. #20
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Pogratulować samozaparcia nad przywracaniem stanu auta.
    P.S. Nie wiem czy wiesz kolego ManiacDrifting, ale ktoś chyba za twoimi plecami sprzedaje to twoje CACKO.

    Cytat Zamieszczone przez otomoto
    Dodatkowe wyposażenie:

    ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, centralny zamek, radio / CD, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, światła przeciwmgłowe, blokada dyferencjału, pod. przednia szyba
    Dodatkowe informacje:

    zabytkowy, garażowany
    Opis pojazdu:

    Napiszę krótko coś mi się stało i chce sprzedać nie rozumiem tego ale jak ktoś szuka dobrego E32 w uczciwej cenie to niech na tym skorzysta,
    Stan Silnik igła skrzynia igła blacha bez zarzutu nie ma rdzy doły drzwi progi czy nadkola moje BMW nie zna tego problemu i nic nigdzie nie wyłazi sama lita blacha, poprzedni właściciel garażował auto i nie jeździł w zimę tak samo i ja a dodatkowo celowo nie jeżdżę po deszczu bo źle bym się czuł z tym że brudna woda chlapie tak bezkarnie gdzie chce.
    Nowa sonda lambda bosch rzeczy eksploatacyjne są zmienione nie wymaga wkładu finansowego
    Nie ma gazu sama benzyna pali 14-16 w mieście 11-13 w trasie
    Fotele w przyzwoitym stanie mają też podłokietniki elektryka i grzanie dziala tylnia kanapa elektryczna sprawny telefon nokia po polsku dzialajacy z naszymi kartami
    Fabryczna blokada dyferencjału 25% nie wiem co opisać więcej ma wiele przydatnych i fajnych rzeczy Dywanik kierowcy jest inny ale już są normalne
    A do tego jest Longiem ma fajne alu 18 Borbet z rantem który jest w cenie
    Nie mówię nawet ile samochod mnie wyniosl bo na to nikt nie patrzy ale ma myślę że podaję uczciwą cenę a jak komuś nie pasuje to niech sie ugryzie w jajka.

    Jak ktoś chce może wsadzić sekwencję ja nie mam sumienia i wtedy pali 17 po miescie i do 14 w trasie więc całkiem ekonomiczne koszty jazdy wiem bo mialem wczesniej 7 z gazem senwencyjnym

    Zamiana wchodzi w grę na tylko coś z tylnym napędem i w dobrym stanie do pojemności ~2.5 litra dopłata wchodzi w grę ale dla mnie ja nie mam gotówki do dyspozycji by dopłacić, zaznaczam że nie interesuje mnie E36 oraz Diesle a E30 na wąskiej lampie już jak najbardziej. Jednak najbardziej interesuje mnie gotówka wtedy sam sobie ew. wybiorę inny samochód.

    Pozostałe zdjęcia można zobaczyć tutaj: skopiuj adres i wklej do przeglądarki

    picasaweb.google.com/103099637142360565013/22Kwietnia2012

    Podoba ci sie auto zadzwoń pogadamy ponegocjujemy..
    Ostatnio edytowane przez yaz ; 25-04-2012 o 15:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •