Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 367

Wątek: Nie nowy i z nie nową 7er Ale witam :) 735iAL Powraca

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne

    Nie nowy i z nie nową 7er Ale witam :) 735iAL Powraca

    Witam niektórzy znają mnie i kojarzą kojarzą też moje 7er lub już nie pamiętają jak wygląda, wcześniej mój temat przez zespół napięć przedmiesiączkowych przestał się nadawać do użytku i został usunięty mam nadzieje że już do napięć nie będzie dochodzić dlatego go zakładam.
    Historia mam 20 lat na E32 choruje od kąd ją pierwszy raz zobaczylem jako 13 latek nie wiedziałęm dlaczego ta E34 jest inna dłuższa i wogule okazało się że to 7 E32 już wtedy to był rzadki widok na drogach więc jako łepek byłem zdziwiony i nie wiedziałem o co chodzi mimo namawiania taty nie moglem liczyc na E32 nie chcial tego auta mowil ze stare duzo pali i bedzie sie psuć. Po 5 latach po pracy i zdaniu prawka zacząłem szukać 7era objeździłem pół polski na darmo a wkońcu fajną sztuke znalazłem po "sąsiedzku" 15 km odemnie kupiona za 3900 z sekwencją z niezłą blachą silnikiem skrzynią i wypo nie miala skor i rolety które dołożylem zostala dopieszczona przez okres roku włożone zostało 8 tyś ale czułem że to nie to. Cały czas przeglądam dział witam mając nadzieje że ktoś ją pokaże i będzie z niej zadowolony może kiedyś do nas wróci :)

    Było to 735iA z 1989r dużo przygód przeżyć ogólnie super przeżycia i wspomnienia Wszystko się zmieniło kiedy zobaczyłem moje obecne BMW jest to 735iAL z 1989r bez gazu i też automat stała w komisie miala super borbety 18 super wypo jak dla mnie i wygląd wiedzialem ze musze ją mieć moja E32 miala "zalete" bo miala gaz więc komisiarze zgodzili się na zamiane łeb w łeb.
    I tak zaczęła się super przygoda wiem że to bmw zostanie u mnie tak dłużej jak tylko będę mógł bo uwielbiam ten model zawsze kiedy patrze na ten tył zastanawiam się czym sobie zasłużyłem że rozumiem konwencje E32 i mogę tym wspaniałym samochodem jeździć, W moim mniemaniu ciężko o lepszy egz. Ma świetny silnik jest w longu nie ma gazu skrzynia dziala doskonale wyposażenie sprawne nigdzie nie ma rdzy, W moim zakresie było malowane 3 elementy np klapa głównie malowanie wynikało z aerografiu na klapie w postaci czaszek który mi nie leżał, wymiana ekspoatacji i założenie dodatkowych 2 rurek o których już myślałem w srebnej E32 ale dopiero w tej się na to zdecydowałem

    W październiku 10.2011 wypierdziało uszczelkę nie ruszane od nowości,
    W marcu 2012 bema wrócila na nogi dostała głowice po pełnej obróbce najlepsze części i inne potrzebne akcesoria przy tego typu pracach,
    W tym tygodniu dostala odemnie nową Sondę BOSH za 199 oraz świece beru, jest naprawdę super na VERB. mam od 14.9 do 15,5 litra jestem bardzo zadowolony wczesniej mialem od 19.9 do 20.9l/100
    Dywaniki już jadą xD Od siebie planuje prysnąć ją w komorze na ten sam kolor żeby miala nieskazitelny lakier (tylko nie wiem jak wtedy będę nią jeździł chyba nie będe zeby sie nie porysowała :D ) oraz mechanicznie zrobic już na igłe i zmienić tylni zderzak bo nie jest od niej jest po hakowanej 750. Jestem straszliwie wyczulony na punkcie tego auta nie jeżdzę w zimę podobnie jak poprzedni wlasiciel posiadający auto od 1994 roku a ja od siebie dodałem że nie jeżdzę w deszcz :P poprostu mi szkoda moze to przesada ale mi sie to tak juz ubilo w glowie, Jako drugie auto na codzien mialem Puga 406 w dizlu ale go sprzedałem. E32 znów jest jedynym autem ale oszczędzam go jeżdzę dumnie w ładne i pogodne dni a do jazdy niedługo uruchomię Yamaszkę którą swapowałem i czekam na ramę z piaskowania i proszku :P

    BMW dziś było umyte dostało wosk dokładne odkurzanie skóry zostały zmiękczone i nawilżone są tak miękkie jak tyłek mojej dziewczyny. Efekt mnie urzekł może moje oko to wyolbrzymia ale ja się z tego ciesze i pragnę podzielić się tym z wami. Sory że moze zanudzam ale postanowiłęm się dziś nieco wylać i podzielić moją wielką miłością do 7er.

    Proszę:
















  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    ... ktoś przeczytał..?

  3. #3
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    ja przeczytałem.
    Dywany z przodu na smietnik :D
    Radio do wymiany na ori i OK bedzie :)
    Pozdro
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #4
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,385
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Fajny kolorek, tylko te chrom-klamki bym wywalił.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Kolego . Dywaniki out... , klamki tez trochę nie pasują i felgi ... jak chcesz mogę Ci tanio sprzedać identyczne jak moje. Poza tym super!! :) Cała przyjemność jest w doprowadzaniu 7er do stanu ori ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar meush
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    204
    BMW
    E32 730iA V8, E87 118d
    Skąd
    Skarżysko-kamienna
    Dobrze że dywaniki już jadą bo ten kierowcy nie jest za ciekawy :)
    Tak jak piszą poprzednicy radio wymienić na ori, pozbyć się chrom klamek :D No i ja bym jeszcze wrócił do wydechu po jednej stronie, jak dla mnie nie pasuje w ogóle :o

    Pomyślał bym kiedyś jeszcze o jakieś glebie :) i rantach w polerkę :p

    Pozdro!

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Ryfle że środka out, chromklamki out, dekle felg daj w kolor rotora i poka co jest pod maską ;)

    Poza tym ok. Mi się jako seria podoba.


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  8. #8
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Widzę chłopaki, że Kaczego nie poznajecie.
    pozdrawiam Bartek

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Kubosh chodzi o felgi 16 z E38? Nie powiem radio mnie korciło nie raz bo by zgrywało się stylistycznie i podświetleniem z BC ale uniemożliwiło by mi to słuchanie muzyki tak jak teraz zmieniarkę miałem ale ktoś wyjął, radio zostanie. Bo to drobnostka a ja tak bardzo konserwatywny nie jestem,
    Felgi... hm borbet mi się podoba jedyne ja jakie bym mógł zmienić to zamienić swoje na jakieś BBS 17 lub o podobnym wzorze typu Alutec Więc jak ktoś ma inne fajne felgi 17 lub 18 to ja się mogę wymienić,
    Dywanik kierowcy jest w sumie od kąd ją kupiłem stary ori był tak brzydki że się z nim pokłuciłem i założyłem to coś :D BMW w oryginale już nie będzie zmienioną ma nerke popielniczke z drewnem klamki chrom i telefon te rzeczy ja zrobilem oprócz maski bo taką już kupiłem.Radio i klasyczna felga oczywiście wchodzą w grę mam tu na myśli zwykłe radio i felgę 15-16 ale to dopiero wtedy gdy auto naprawdę jako model będzie warte więcej niż teraz i będe nim jeździł już naprawdę mało, puki co jak mowilem zmienie dywanik który jest wizualną tragedią auta i inne rzeczy jak uzbieram pieniądze.

    A jeśli chodzi o klamki to mówicie o zewnętrznych czy wenęcznych? te w środku są od V8 a z zewnącz to nie nakładki ale ori ze zdjętym lakierem i polerką

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Fajny telefon :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •