Witam mam na imie Michał i na wstepie chcialbym wszystkich serdecznie przywitac;) Stałem sie szczesliwym posiadaczem e32 730 1988 r. niestety ale realia naszego kraju spowodowaly ze Siódma posiada sekwencyjna instalacje gazowa, ale chodzi bez zarzutow w sumie nowa ma około roku;) Co poza tym wczesniej jezdzilem e36 325i, ale e36 to e36, a zawsze seria e30, e32 miala w sobie cos wiecej ;) i stalo sie ;) jak mi sie uda zalacze kilka zdjec ale w skrocie:
- silnik po kapitalnym remoncie ( wydmuchało uszczelke) , prawie wszystko nowe jezdzi na pelnym syntetyku Valvoline do dużych przebiegów
- zero kopcenia oleju, przegrzewania itd
- dołożona skórzana tapicerka oryg. były welury
- dołożone boczki w skórze z roletkami
- 17" Borbet przód 8,5" 225/45 Michelin, tył 10" 225/45 continental ( w tzn. Bąbelek;)
- nowe amortyzatory, sprężyny które dosyć ciekawie położyły Babunie
- zmienione zegary alu ramki , czerowe wskazówki

Co w planach, naprawa tego co nie działa a jest kilka drobnostek, lampy przód Black hella, naprawić jeden fotel bo nie działa elektryka oparcia, i dbać , dbać i jeszcze raz woskować;) mało oznak korozji ale jednak występuja takie miejsca poki co zwalczone ale przed zima przydałoby sie polożyć miejscami nowy diamant schwarz;)

https://picasaweb.google.com/1103181...87923461712082