Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: brak trzeciego światła stopu bmw e38 z 1994r

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa

    brak trzeciego światła stopu bmw e38 z 1994r

    Witam ,zastanawiam się czemu moja 740 z 1994r nie ma trzeciego światła stopu ,z tego co zauważyłem to musiałbym zmieniać tylną półkę i szybę w której jest ciemna obwódka na stop-to niesprawiedliwe,dziwne że robili takie wersje bez stopu,dodam że każdą e38 jaką widzę to ma ten stop
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 26-04-2012 o 08:22
    sławomir

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    mam 12/95r i mam stopa a kolega ma 730 06/94 i nie ma chyba w roku modelowym 95 wprowadzili 3 stop.

  3. #3
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Szybę od biedy możesz sobie darować, stop ma gumową uszczelkę która dolega do szyby i nie wygląda źle :)

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez hektorek106 Zobacz posta
    Witam ,zastanawiam się czemu moja 740 z 1994r nie ma trzeciego światła stopu ,z tego co zauważyłem to musiałbym zmieniać tylną półkę i szybę w której jest ciemna obwódka na stop-to niesprawiedliwe,dziwne że robili takie wersje bez stopu,dodam że każdą e38 jaką widzę to ma ten stop
    To jak najbardziej normalne dla rocznikow 94- instalacja jest wiec tylko wpinasz wtyczke, ale polke musisz sobie wymienic.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    w swojej starej e38 niemialem 3 stopu, i bardzo mi sie to podobalo, gladka ładna szyba i półka

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar hozar
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    48
    BMW
    740iA 94r.
    Skąd
    ŻYWIEC
    Ja też mam z 94r. z sierpnia i nie mam 3 światła stop. Na początku mi się to nie podobało ale teraz już do tego przywykłem i teraz podzielam zdanie krzywego :) Po co mieć 3 swiatło tak jak wszyscy lepiej nie mieć i być "innym":D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    455
    BMW
    e34,e32,e38 740iA 1994r
    Skąd
    szprotawa
    macie rację chłopaki,bmw im starsze tym bardziej rasowe,pocieszeniem dla mnie jest to że przed kupnem e38 oglądałem wiele nowsze roczniki i w porównaniu z moją jeśli chodzi o wyposażenie to bieda,nie wspomnę już o wypalających się pikselach w zegarach, w 94r są wszystkie co do jednego,nie ma jak to poczciwy m60 pewnie jest dużo lepszy od nowszych jednostek m62, pozdrawiam
    sławomir

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    527
    BMW
    wiele
    Skąd
    Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez hektorek106 Zobacz posta
    to niesprawiedliwe,dziwne że robili takie wersje bez stopu,dodam że każdą e38 jaką widzę to ma ten stop
    co w tym jest niesprawiedliwego :D ? mnie osobiście te 3 swiatla stopu w samochodach nijak się nie podobają .. zaczęto je montować po 95r gdy powoli rozkręcał się bezpieczeństwopierd***c w motoryzacji podobnie jak lampki niezapiętych pasów,piszczyki etc. Sywetka hamującej e38 ładniej wygląda gdy świecą się tylko boczne światła.

    BTW. czy ktoś się orientuje czy byly wersje polki z roletą i jednoczesnie bez wneki na to swiatlo stopu? bo na taką własnie poluję ale jeszcze nie spotkałem :)

  9. #9
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez dobrus Zobacz posta
    co w tym jest niesprawiedliwego :D ? mnie osobiście te 3 swiatla stopu w samochodach nijak się nie podobają .. zaczęto je montować po 95r gdy powoli rozkręcał się bezpieczeństwopierd***c w motoryzacji podobnie jak lampki niezapiętych pasów,piszczyki etc. Sywetka hamującej e38 ładniej wygląda gdy świecą się tylko boczne światła.

    BTW. czy ktoś się orientuje czy byly wersje polki z roletą i jednoczesnie bez wneki na to swiatlo stopu? bo na taką własnie poluję ale jeszcze nie spotkałem :)
    Tak, wlasnie z rocznikow 94 taka pole wyrwiesz :)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    btw. nie wiem właśnie cz jest jakaś różnica w budowie licznika i BC w 94 i późniejszych rocznikach bo widziałem parę e38 z 94r i każda miała wszystkie piksele.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •