Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nie działa radio

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska

    Nie działa radio

    Witam mam problem w moim nowym BMW e38 1996r nie mogę ustawić żadnej fali radiowej dodam że zmieniarka działa normalnie mam wyświetlacz 4:3.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Zacznij od sprawdzenia bezpieczników(pod maską i w bagażniku nad aku). Kiedyś w E39 spotkałem się z przepalonym bezpiecznikiem na którym "wisiał" wzmacniacz antenowy. Zmieniłem bezpiecznik i jest spokój
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Zacznij od sprawdzenia bezpieczników(pod maską i w bagażniku nad aku). Kiedyś w E39 spotkałem się z przepalonym bezpiecznikiem na którym "wisiał" wzmacniacz antenowy. Zmieniłem bezpiecznik i jest spokój
    A jeżeli bezpieczniki są całe to czy może jest jakiś wtyk antenowy czy coś takiego który mógł wypaść??? Jak tak to gdzie się on znajduje???

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Ponawiam pytanie co to może być jeśli nie bezpiecznik bo radio nadal nie łapie żadnej stacji, dodam ze jak użyje transmitera fm w noki n8 to również nic chociaż w innych autach działa idealnie pomocy

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Widzę że nikt nie ma żadnego pomysłu to może coś podpowiem, wczoraj pooglądałem dokładnie wszystko co mam z lewej strony bagażnika i zobaczyłem tam dwie wtyczki które nie są nigdzie podłączone, pierwsza to taka czarna płaska z czterema pinami która odchodzi z wiązki która idzie do czytnika navi, a druga to taka malutka srebrna okrągła która idzie cieniutkim czarnym kabelkiem jakby do kabiny. Co to może byc? Dodam że nigdzie nie znalazłem miejsca żeby je wpiąć.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Ponawiam pytanie ma ktoś jakiś pomysł? Może wystarczy coś w ustawieniach przestawić tak jak w przypadku tv wybiera się region czy tam kraj. Prosze o pomoc bo już nie mam pomysłów. A może jest jakiś elektryk z okolic wrocka co sobie z tym poradzi?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •