Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Wymiana progu e38 POMOCY!!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska

    Wymiana progu e38 POMOCY!!!

    Witam nabyłem właśnie nowe e38 autkiem się pochwalę jak je dopieszczę, otóż mam taki problem w aucie mam do zrobienia lewy próg blacharz powiedział że jest on do wymiany i teraz takie pytanie czy ktoś się się orientuje gdzie mogę dostać taki próg w dolnośląskim najchętniej zamiennik bo oryginał pewnie kupe kasy. Proszę o w miarę szybką odpowiedź i z góry dzięki.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar capoZe32
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    674
    BMW
    750iL (not LPG)
    Skąd
    Poznań
    Blog
    4
    Giełda. Mogę ci znaleźć w Poznaniu i wysłać. Mój tata (w Fordzie) też zmieniał cały! próg bo zmiażdżył go o krawężnik. Blacharz znalazł mu oryginał na giełdzie za 250 zł i zrobił za 150 :D Jak co to pisz, ja jestem (jak co niedziela) na giełdzie :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Może wypowie się ktoś jeszcze?? Bo blacharz mi mówił że próg wycięty z innego e38 się nie nadaje bo trzeba coś tam rozwiercać itd. Wie ktoś może o co chodzi??

  4. #4
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland

    Cool

    Łączenia na spawach i bardzo dużo precyzyjnej pracy nad spasowaniem, druga sprawa opisz dokładnie sytuację co jest z obecnym progiem iż chcesz go wymienić, może to ułatwi rozmowę ponieważ w wielu przypadkach ludzie kupują progi a tylko część z tych progów wycinają i wspawują do siebie.
    Cytat Zamieszczone przez stachu0505 Zobacz posta
    Może wypowie się ktoś jeszcze?? Bo blacharz mi mówił że próg wycięty z innego e38 się nie nadaje bo trzeba coś tam rozwiercać itd. Wie ktoś może o co chodzi??
    Ostatnio edytowane przez extino ; 20-04-2012 o 20:46

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin
    miesiąc wcześniej sprzedałem na złom dwa progi ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    375
    BMW
    740i e38 1996r m62b44
    Skąd
    Środa Śląska
    Cytat Zamieszczone przez extino Zobacz posta
    Łączenia na spawach i bardzo dużo precyzyjnej pracy nad spasowaniem, druga sprawa opisz dokładnie sytuację co jest z obecnym progiem iż chcesz go wymienić, może to ułatwi rozmowę ponieważ w wielu przypadkach ludzie kupują progi a tylko część z tych progów wycinają i wspawują do siebie.
    Chodzi o to że kupilem auto z uszkodzonym progiem tak jakby ktoś udeżył w jakiś kamień albo krawężnik i próg jest wgnieciony od przedniego błotnika tak do połowy i blacharz powiedział żebym nie kupował wycinanego bo z nim bedzie problem, ale jutro do niego jade to jeszcze się z nim rozgadam co i jak.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •