Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Bmw e87 ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar neonunit
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    391
    BMW
    '95 740i
    Skąd
    Poznań/Łódź

    Bmw e87 ?

    Mama przymierza się do zmiany auta na coś mniejszego, jeździ teraz Paskiem. Myśli o czymś w stylu Mitsu Lancer hatchback, VW Golf czy coś w ten gabarytowy deseń. A mnie oczywiście jak grom z jasnego nieba uderzyło: bmw serii 1! Zawsze dobrze mieć kolejne śmigło w garażu ;)
    Ale jedynką nigdy nie jeździłem, pomyślałem więc że zapytam tutaj na forum, może ktoś miał styczność z tym autem i może coś o nim powiedzieć. Widziałem na mobile.eu takie jedynki w automacie z okolic 2007 roku za +/- 50,000zł, cenowo mieszczą się w naszym budżecie. A jeśli jedynka ma faktycznie typowy dla bmw pazur, to dobrze się składa; moja mama jest młoda duchem i jeździ dosyć dynamicznie.
    Ktoś wie, na co zwrócić uwagę, jakim wersjom silnikowym się przyglądać? Dwa obowiązkowe kryteria to: 4-drzwiowe nadwozie i automatyczna skrzynia.
    A może się orientujecie czy E87 jeszcze można dostać nowe z salonu? Wszak premiera jedynki nowej generacji miała miejsce raptem kilka miesięcy temu.

  2. #2
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,390
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Mogę pomóc tylko tyle: jeździłem kilka razy 120d w automacie 3 furtki. Prowadzenie bardzo fajne, ilość miejsca też jak na małe auto dość przyzwoita ( oczywiście z przodu ), ten konkretny egzemplarz miał nalatane grubo ponad 230000 głównie po trasach i nie wyglądał na zmęczonego życiem, skrzynia ładnie zmieniała, silniczek pracował OK poważniejszych napraw nie było. Ogólnie całkiem przyzwoite autko :)
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    833
    BMW
    E38 740IA M60, E39 525d
    Skąd
    Kraków
    ja jeździłem trochę 3 drzwiową 123d 2.0 biturbo diesel 204 ps i mimo takiej mocy to auto wcale nie robi szału i pali przy tym 8 l na trasie i 1l oleju na 1500 km autostrady. Ogólnie auto całkiem przyjemne prowadzenie b.dobre. Nie polecam silników 2.0d z rozrządem z tyłu chyba z oznaczeniem n47 bo są z nimi problemy i są dość głośne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •