Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Szarpanie na PB

  1. #21
    W porzadku.
    Jednak pozostaje pytanie do wilk9585 czy juz po problemie?

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Witam. Co do ścisłości pomiar ciśnienia wykonywałem najpierw na listwie pod maską, póxniej z ciekawości w bagaźniku zaraz na wyjściu pompy. Wyniki były takie same ok 1,5. Problem nadal jest, narazie czekam na pompe bo zamówiłem i przyszła nie do tego auta, czekam na zamiane. Lewego powietrza raczej nie ma. Sprawdzałem wizualnie i pryskałem samostartem na cały dolot -patrzyłem czy obroty sie nie zwiekszają. Wszystko w porządku. Wymieniony przy okazji czujnik ssania(lub temperatury-niewiem jak prawidłowo sie nazywa) ten co jest przy głowicy obok drugiego w układzie chłodzenia(niebieska wtyczka). Dam znac jakie bedą efekty po zmianie pompy tylko narazie pozostaje czekać:) Pozdrawiam i dzięki za pomoc

  3. #23
    Eee spokojnie. Z tego co piszesz, to na pewno bedzie pompa. Jak bedzie po zabiegu to podrzuc newsa na forum

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    366
    BMW
    E32 730i m30b30, e32 740iA 1993r
    Skąd
    Ełk
    Witam. Po długiej nie obecności i wymianie w końcu pompy na nową, auto jezdzi jak "nowe" zero szarpania, przyspiesza w całym zakresie obrotów. Pięknie chodzi i odpala. Czy jest koniecnzość kasowania jakiś błędów komputera czy coś? autko jakiś czas jezdizło nie domagało na pb sie dławiło i kaszlało. Teraz wydaje mi sie że wszystko jest ok.

  5. #25
    Czyli ze co? Trafna diagnoza?
    Jesli OK, to nie mysl o kompie - nie ma to wplywu na predkosc maksymalna;)
    A tak powaznie to nie ma sprawy. Nie musisz nic kasowac. Smigaj i powodzenia!!!
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •