Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Wybór spawarki

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez marek1132 Zobacz posta
    Jeśli nie będziesz się tykał auta to polecam inwertorową spawarkę z możliwością spawania metodą TIG/MMA,koszt ok 800zł,do auta tylko migomat,elektrody zbytnio rozgrzewają blachę powodując szybszą korozję,nawet elektrodą 1.6 i niskim natężeniem prądu powypalasz dziury jeśli nie masz doświadczenia.
    Marek jak ktoś nie ma doświadczenia to i migomatem i tigiem powypala dziury. Migomat jest najłatwiejszy i trwały jeśli chodzi o spawanie stolików czy innych rzeczy, które mają być wytrzymałe, tig wymaga bardzo stabilnej ręki, ale nie pryska i nie strzela i spawy są ładniejsze, mma wymaga dużego doświadczenia bo inaczej zostawiasz dużo szlaki, której puknięcie młotkiem nie usuniesz.
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin
    pracowałem i pracuję z migpmatem na codziennie rodzinnej firmie płoty balustrady wiaty hale wwszelkie. konstrukcje. I wiem że im mocniejszy migomat tmn lepiej można wtedy spawacz drobne i grube konstrukcje . polecam używanego bestera bardzo dobry jest 315 nie orientuje się jaką to kwota. zapomnij o elektrodzie .

  3. #13
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    dzięki chłopaki za podpowiedzi, teraz już jestem w temacie mądrzejszy i czas zakupić coś
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •