Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
Zaczelo sie niewinnie - od mojego tematu ukradzionych halogenow na bielanach - i tak temat sie toczyl - poprzez - pomysl ustawki na zlodzieji we Wroclawiu - az doszlo do pomyslu spotkania.
Gdyby moderatorzy nam znanego forum - nie wykasowali nam tamtegoposta - to kto wie -
czy powstaloby w efekcie koncowym to nowe - www.bmw7.pl
Ciesze sie tez bardzo ze sprawy sie tak potoczyly - i licze na nastepne spotkanie - moze juz niedlugo - i moze w wiekszym gronie !
Pozdrawiam - Sebek




Odpowiedz z cytatem