Cytat Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
Więc przedstawiam się jako pierwszy :mrgreen:
Mateusz, mieszkam i pracuje w Kętach .
Mam E38 730i i jeszcze tak długo pozostanie :mrgreen: ->mam na myśli E38 ;-)
Wielki podziękowania za to że to Forum powstało - a zaczęło sie tak niewinnie ;-)
Pozdrawiam i do zobaczenia!!!


Zaczelo sie niewinnie - od mojego tematu ukradzionych halogenow na bielanach - i tak temat sie toczyl - poprzez - pomysl ustawki na zlodzieji we Wroclawiu - az doszlo do pomyslu spotkania.

Gdyby moderatorzy nam znanego forum - nie wykasowali nam tamtegoposta - to kto wie -
czy powstaloby w efekcie koncowym to nowe - www.bmw7.pl

Ciesze sie tez bardzo ze sprawy sie tak potoczyly - i licze na nastepne spotkanie - moze juz niedlugo - i moze w wiekszym gronie !

Pozdrawiam - Sebek