Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [karoseria] weze od spryskow idace do maski

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!

    [karoseria] weze od spryskow idace do maski

    Witam,
    w zwiazku z przygotowywaniem mojego autka do malowania, musialem zakupic druga maske. Na szczescie udalo sie kupic ladna kompletna w dobrym stanie, ale niestety z jednym wezykiem wchodzacym do maski, ale za to z trzema spryskiwaczami.
    Natomiast moja stara ma dwa spryskiwacze, i wchodza do niej dwa wezyki, i tak tez jest z ich zasileniem. Jeden widac idzie w dol do zbiorniczka plynu, drugi idzie wzdluz blotnika do zbiorniczka od intensywnego mycia. Do tego wtyczka do pompki w tym oto zbiorniczku jakos do niej nie pasuje, widac, ze ktos nozykiem podcinal.
    Zastanawiam sie, czy ktos czegos nie ulepil?A moze nowa maska nie miala ksenonu zarazem tego dodatkowego zbiorniczka?
    Pomozcie prosze, nie wiem czy musze nowa rozbierac...


    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Proponuje rozebrać i przełożyć ze starej, niema dużo roboty robiłem tak samo :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!
    a moiglbys sprawdzic czy rowniez masz dwa wezyki?i jeden idzie do malego zbiorniczka?

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Tak z maski wychodzą dwa wężyki jeden idzie do głównego zbiornika a drugi do zbiorniczka od mycia intensywnego, przełóż kratki ze spryskami i po kłopocie, tylko będziesz musiał malować kratkę jeżeli mache kupiłeś pod kolor.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    630
    BMW
    m60b40
    Skąd
    ZGY!
    no niestety maska nie jest w kolorze, ale to nie problem, malowac kratke i tak bede na czarno, ze wzgledu na shadow.
    dzieki za pomoc, w takim razie przekladam spryski cale kompletne, tylko elektryke swoja zostawie, zeby niespodzianki nie bylo:)

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •