Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Rolls Roys Ghost :)

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    ja tam nie widzę różnicy między nimi http://otomoto.pl/rolls-royce-inny-g...C23044259.html
    hehe.....:D
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Każdy ma marzenia, niektórzy spełniają je w sposób nie do końca przemyślany. Dobra. Żartowałem. Jedyny sposób, żebym wsiadł w to i przejechał przez miasto z otwartą szybą kierowcy jest... zaraz... nie ma takiego sposobu.
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar brunoz
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    1,682
    BMW
    E38 740iA
    Skąd
    Katowice
    Blog
    11
    Panowie, to jest model przedliftowy RR :-)

    A tak na poważnie to jest Rolls Roys i Rolls Royce :-) Sprytne.

    Tłumaczenie pierwszego słowa nazwy:
    - Rolls
    - - od toczenia się jako-tako,
    - - od zataczającego się blacharza,
    - - od... historii powypadkowej, zanim stał się RR,
    (duża litera bo to początek zdania)

    drugi wyraz:
    - Roys
    - - na cześć internauty Roy Roysa, który siedział na wielkim żółwiu (na twarzaku)
    Nein! Mein Schnitzel!

  4. #14
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta
    Jedyny sposób, żebym wsiadł w to i przejechał przez miasto z otwartą szybą kierowcy jest... zaraz... nie ma takiego sposobu.
    Jedynka + sześć zer jak by wpłynęło na moje konto to jestem w stanie reg przez miesiąc dzień w dzień jechać na miasto i wystawiać zimny łokieć.

    Nie bądźmy zachłanni, 500 000zl też wezmę :D

  5. #15
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,392
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Aż mnie otrzepało jak na to COŚ spojrzałem wrrrrrrr
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Nie ukrywam, jest to brzydkie, szkaradne i odrzucające jednak warto zastanowić się jaką rolę mógłby ewentualnie spełniać owy pojazd. Otóż weźmy pod uwagę, że pojazd nie ma "jeździć" na co dzień tylko zarabiać... Wtedy już taki "prawie Roys" ma potencjał. Wesela, podobne uroczystości + jakieś sesje zdjęciowe. Pole manewru dla nietypowych aut jest tu bardzo duże. Motomaniacy , tacy jak my zauważymy jeśli nie na pierwszy rzut oka, to najpóźniej na drugi , że to bubel jednak "normalni śmiertelnicy" mogą polecieć na coś takiego. Reasumują, jeśli pojazd ten ma zarabiać to jak najbardziej pochwalić właściciela. Do użytku codziennego jednak nie bardzo. Udawanie , że posiadamy coś czego ...nie posiadamy jest żenujące.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    675
    BMW
    Renault Safrane
    Skąd
    Kalisz
    Cytat Zamieszczone przez przemol Zobacz posta
    Nie ukrywam, jest to brzydkie, szkaradne i odrzucające jednak warto zastanowić się jaką rolę mógłby ewentualnie spełniać owy pojazd. Otóż weźmy pod uwagę, że pojazd nie ma "jeździć" na co dzień tylko zarabiać... Wtedy już taki "prawie Roys" ma potencjał. Wesela, podobne uroczystości + jakieś sesje zdjęciowe. Pole manewru dla nietypowych aut jest tu bardzo duże. Motomaniacy , tacy jak my zauważymy jeśli nie na pierwszy rzut oka, to najpóźniej na drugi , że to bubel jednak "normalni śmiertelnicy" mogą polecieć na coś takiego. Reasumują, jeśli pojazd ten ma zarabiać to jak najbardziej pochwalić właściciela. Do użytku codziennego jednak nie bardzo. Udawanie , że posiadamy coś czego ...nie posiadamy jest żenujące.
    Za kase którą on woła za to coś możnaby kupić zabytka, ktory by tez zarabial, a do tego nie tracilby na wartosci i niebylby posmiewiskiem.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez Truth Zobacz posta
    Za kase którą on woła za to coś możnaby kupić zabytka, ktory by tez zarabial, a do tego nie tracilby na wartosci i niebylby posmiewiskiem.
    a wiesz " ile woła" ? bo ja nie widzę w treści aukcji takiej informacji...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez przemol Zobacz posta
    a wiesz " ile woła" ? bo ja nie widzę w treści aukcji takiej informacji...
    W ogłoszeniu jest jak byk napisane, że cena 30tyś ( cena minimalna nie została osiągnięta ), czyli chce przynajmniej 31tyś. Tak jak Truth pisze, za tą kasę można kupić inny i się nie ośmieszać. Np taki: http://otomoto.pl/jaguar-inny-daimle...C22795995.html
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Skoro w auto zostało zainwestowane 60 tyś zł raczej za 30 tyś zł nie sprzeda.Tak jak Truth napisał po stokroć lepiej zakupić stare auto zabytkowe najlepiej amerykańskie i wtedy napewno auto będzie na siebie zarabiać.Raczej większość chciałaby jechać na wesele taką perłą:
    http://otomoto.pl/cadillac-fleetwood-C22060023.html
    aniżeli nowym luksusowym plastikiem Marcedesa czy bmw nie mówiąc już o tej przeróbce .
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •