Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Leżące koło:/

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    33
    BMW
    E32 730
    Skąd
    Tomaszów Lubelski

    Leżące koło:/

    Witam. Już kiedyś pisałem w tej sprawie. Mianowicie, leży mi jedno tylne koło... wcześniej praktycznie wszyscy byli zgodni, że to pęknięta sprężyna. Dzisiaj byłem zmieniać sprężyny na czerwone i okazało się, że tamta stara nie była pęknięta. Po opuszczeniu samochodu z podnośnika to samo koło dalej leży a nawet jeszcze bardziej bo tył został obniżony:/ szczerze to nie mam pojęcia gdzie szukać i co wymieniać:/ jak byście mogli to pomóżcie jeszcze raz:) na pewno ktoś miał podobną sytuacje:P

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Sprawdz tuleje wahliwe. Jeśli są mocno wybite to koło też się "położy"
    Ogólnie trzeba sprawdzić zawieszenie bo przyczyn może być dużo np skrzywiony wahacz.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Hej w e32 nie ma tulei wahliwych, to nie e38. One są nieregulowane i pancerne, jedną e32 widziałem w wybitymi. Ale wtedy koło się nie kładzie, tylko rozchodzi się zbieżność w osi. Masz zupełnie zerwaną tuleję belki po tej stronie, jak padnie to koło się ładnie kładzie. Taki sam efekt daje padnięta gruszka od nivo o ile je masz.
    pozdrawiam Bartek

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    33
    BMW
    E32 730
    Skąd
    Tomaszów Lubelski
    U mnie nie ma nivo. Myślałem, że to krzywy wahacz, ale widzę, że trzeba będzie pojechać na diagnostykę i sprawdzić cały zawias...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •