Witam,tak na szybko chciałem się podzielić jak przerobić audio w e38 bez dodatkowych kosztów.
1-zdejmujemy boczki w aucie normalny zabieg jedna śrubka pod raczka do otwierania drzwi i demontujemy lampkę u dołu drzwi chwytamy za otwór po lampce i energicznie pociągamy do siebie wyskakuje z zaczepów i po temacie i jeszcze jedno klamkę wewnętrzna wkładamy w otwór w tapicerce w miejscu gdzie była klamka
2-wykrecamy głośnik
3-demontujemy plastikowa tzw tubę z drzwi
4-robimy otwór średnicy głośnika po drugiej stronie oryginalnego otworu głośnika
5-przykladamy go do drzwi w jego miejsce i wycinamy wygłoszenie tak jak dziura w puszcze plastikowej tak by głos z głośnika wpadał prosto w drzwi
6-odcinamy przeciwległą końcówkę puszki plastikowej (prawa strona głośnik lewa końcówka tak na długości 2cm odcinamy )
7-montujemy plastikowa puszkę z powrotem w drzwi i zakładamy głośniki (albo oryginalne albo tak jak ja sony X-ploud )
Nawet na oryginalnych głośnikach jakość się poprawia o kilka procent nie wspominając o zmianie głośnika na inny jak ja to zrobiłem.Zamontowałem głośniki sony i gra naprawdę ładnie jest bassss itd wiec warto chwilkę poświecić i mamy kącik melomana.Mam nadzieje ze nie spotkam się z krytyka ze ingeruje w auto )ale wolność Tomku w swoim domku)

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie226.jpg
Wyświetleń:	291
Rozmiar:	8.2 KB
ID:	4336Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie223.jpg
Wyświetleń:	279
Rozmiar:	7.7 KB
ID:	4335Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie231.jpg
Wyświetleń:	281
Rozmiar:	9.6 KB
ID:	4334Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie228.jpg
Wyświetleń:	278
Rozmiar:	7.7 KB
ID:	4333Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie227.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	8.2 KB
ID:	4332 .Tak nie wiele a cieszy.Pozdrawiam