Jasna dupa ale Wy przeżywacie ten serwis????? I do mnie te banialuki piszecie kupiłem jedno z droższych e32 na tym forum i pewnie w tym kraju w serwis wpompowałem niemało chcecie powalczyć na kwoty??????? Chodzi mi o fakt, żę V12 jest bardziej środkożerne od V8 podobbnie jak V8 jest bardziej środkożerne od R6 a te od R4 i tyle koniec kropka
Avecezare nie oszczędzam na serwisie swojego auta ale za pewne rzeczy nie widze sensu przepłacać o auto trzeba dbać ale tez nie można się dać robić w balona w aso też czasem kupuję ale to co się tam opłaca kupować nie oszukujumy się 99% częsci w aso to częsci innych producentów z dobitym logo BMW i dołożona marżąą 100% za ten zabieg chyba, że sądzisz, że bmw robi uszczelki pod dekle samo?????
Aha kolego Banol tak dla mnie robienie silnik V12 w czasach kiedy już civic miał technologię 4 zaworów na garnek jest troche do tyłu nie uwarzasz??????