Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Obniżenie przodu z nivo na tyle - czy to dobry pomysł?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    .


    podlacze sie do tematu a co sadzicie o tym zestawie?? zna ktos to?? chce obnizyc swoje e38 ale calym kompletem bo ja tez nie widze sensu wymiany samych sprezyn...moge dodac ze kiedys sprowadzilem z niemiec mercedesa 190 z calym obnizonym zawieszeniem robionym w jakiejs firmie tuningowej mialem wszystkie dokumenty i samo zawieszenie w papierach bylo wystawione na cos kolo 2,5tys e a moj kumpel mial taka sama 190 tke i sobie tylko sprezynami wlasnie obnizyl to powiem wam ze nie wiem do czego porownac ale moja jezdzila jak gokart to bylo najlepsze auto jakim jezdzilem do tej pory nigdy sie nie balem ze wylece z zakretu...ale jak to w pl i tych drogach nie moglem go sprzedac dopiero jak na standart zawias przelozylem wlasnie z tym kumplem sie zamienilem udalo mi sie sprzedac...
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 11-04-2012 o 23:39

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy

    teraz mieszkam w de i najbardziej cos takiego by mnie interesowalo :)

  3. #23
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    halunnn piszesz to samo już chyba w trzecim temacie

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    pisze w tych w ktorych jest na temat zawiasu bo nikt mi nic nie napisal na tych wczesniejszych...ale chyba odpuszcze ten moj temat zawieszenia......

  5. #25
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Nie musisz odpuszczać, poprostu załóż temat i czekaj na rozwój sytuacji, a ty wklejasz swój wątek do czyjegoś tematu, w ten sposób nie osiągniesz celu. Jeżeli nikt ci nie odpowiada to znaczy że nie ma wiedzy w tym konkretnym przypadku, zresztą nie wiem w jaki sposób miał by ci ktoś odpowiedzieć na twój post, nie zadajesz w nim pytania tylko stwierdzasz że miałeś problem ze sprzedażą merca na niskim zawiasie, większość przyjeła do wiadomości i po stresie :) :) :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    podlacze sie do tematu a co sadzicie o tym zestawie?? zna ktos to?? chce obnizyc swoje e38 ale


    to moje pytanie bylo...a o mercu bylo na temat wymiany samych sprezyn swoje doznania przectawilem bo mialem z tym styk...

  7. #27
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Ok umkneło mi, ale nie róbmy więcej OT, Wojtek się wkór.. i zrobi jadkę :D :D :D :D

  8. #28
    Jestem już po zabiegu. Efekt pozytywny, przód usiadł lekko i wygląda teraz dobrze. Komfort prawie ten sam, przód jest minimalnie twardszy. Różnicę miedzy seryjnym tyłem a obniżonym przodem wyczuwam. Generalnie jestem zadowolony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •