Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z E32 M30B30 nie odpala :(

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9

    Exclamation Problem z E32 M30B30 nie odpala :(

    Witam wszystkich . Przez ostatnie dni moją czarnulką jeździła koleżanka - jako ,że ja byłem "chory " po integracyjnej imprezie.
    Dziś postanowiłem odebrać moją niunie , przekręcam kluczyk i dupa :( - rozrusznik chodzi , ( samochód na chwilę odpalił i zgasł) . Dzień wcześniej wszystko było jak trzeba.
    W związku z tym ,ze jak wiele osób wie - mam bak od malucha więc nie wiem ile mam benzyny :P . Dlatego też skoczyłem po kanister i wlałem troszkę benzynki na rozruch.Niestety to nie pomogło . Doszedłem do wniosku ,ze może trzeba jakoś awaryjnie cholerę odpalić i do układu dolotowego psiknąłem łatwopalnego sprey'a - po tej czynności samochód odpalił ale po chwili zgasł (bez reakcji na gaz).
    Aktualnie padł mi aku jeszcze więc jutro będę odpalał z kabli .

    Co mam ew sprawdzić , przeczyścić czy cokolwiek ? jakieś pomysły ?

    Ps. Sprawdzałem pompę paliwową - teoretycznie chodzi.

    Jakiś czas temu tez maiłem problem z odpaleniem gdyż , po odpaleniu od razu gasł , Musiałem go manualnie trzymać na 1 tyś obr i chodził - ale to była jednorazowa akcja.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Dziś podjechałem odpalić moją czarnulkę . Udało mi się ją odpalić - lecz na benzynie w ogóle nie chciała pracować . Na niskich obrotach dławiła się ale chodziła , a gdy dodawałem gazu - gasła. Gdy się rozgrzała troszkę przerzuciła się na LPG i problem znikł - silnik pracował równo . Tak więc czeka mnie wymiana baku , filtra paliwa i pompy - nie ma co się bawić w wymianę tylko pompy gdyż być może reszta gratów jest od innych samochodów. Pozdrawiam

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lostami1988
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    467
    BMW
    e 32 3000dm3 v8
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    jak to masz bak od malucha???

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    moze faktycznie nie bylo paliwa w e32 pompka chodzi dopiero jak krecisz rozrusznik. Zciagnij przewod z listwy paliwowej i krec rozrusznikiem powinno paliwo poleciec

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    wiem wiem :) - ale już chcę zrobić bez agro modyfikacji ;) tak więc wymienię to i będę miał święty spokój - a koszta nie są jakieś kosmiczne :)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •