Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Smart...ktoś miał ?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław

    Smart...ktoś miał ?

    Ktoś ma lub miał jakieś doświadczenie ze Smartem???

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    120
    BMW
    E38 728
    Skąd
    Siedlce
    Miałem jako służbowe ponad pol roku- sekwencyjna skrzynia. Biegi zmieniają się wolno, zawieszenie nie nadaje się raczej do ekstremalnej jazdy. Po wjechaniu 50km/h na próg urwałem obie poduszki silnika.

    Ale miejsce w środku zaskakuje. Na pewno było mi wygodniej i przestronniej niż w lupo i seicento którymi potem jeździłem. Często urywają się linki od klamki wewnętrznej. Chyba tyle.

  3. #3
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Hej, miałem Smarta For Two 2007 przez dwa lata, silnik 0.9 turbo. Dla mnie ten samochód dostarczył najwięcej pozytywnych wrażeń ze wszystkich aut. A mieszkałem kilka lat w Stanach i jeździłem chyba wszystkim od Cadillaców z lat sześdziesiątych do nowych Corvett, Mercedesów itd. Auto prowadzi się świetnie, zawieszenie uważam zaskakuje pozytywnie, wcale nie jest twarde, kolega wyżej chyba nie zwalniał przed progami. Auto jest szybkie, nagłośnienie z subwooferem świetne. Spalanie żadne, po Łodzi z deptaniem w skrzyni pełnym automacie nie wychodziłem poza 7 litrów. Auto ma w zasadzie cztery wady, jest głośno, niespasowane trzeszczące plastikowe drzwi, prędkość maks 130 km/h ograniczona elektronicznie oraz tylko dwa miejsca. Z tego ostatniego powodu auta już nie mam. Piąta wada to jak kolega wyżej napisał, skrzynia półautomatyczna jest wolna, bardzo wolna, nie da się normalnie jeździć. Auto miałem od nowości, kupiłem z przebiegiem paru tysięcy kilometrów i było bezawaryjne. Miejsca w środku po odsunięciu fotela jest więcej niż w e32, to był dla mnie szok. Jeżeli jesteś zainteresowany takim autem to koniecznie jazda próbna, moi znajomi byli zawsze sceptyczni, dopóki się nie przejechali.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 07-04-2012 o 11:47
    pozdrawiam Bartek

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    120
    BMW
    E38 728
    Skąd
    Siedlce
    Było ciemno próg zauważyłem w ostatniej chwili. Nie wpadłem na niego celowo. fakt spalanie jest naprawdę śmieszne. 6l w mieście można zrobić bez wielkiego wysiłku.

  5. #5
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez serekkox Zobacz posta
    Było ciemno próg zauważyłem w ostatniej chwili. Nie wpadłem na niego celowo. fakt spalanie jest naprawdę śmieszne. 6l w mieście można zrobić bez wielkiego wysiłku.
    Chyba, że tak :) Wypadki się zdarzają.
    pozdrawiam Bartek

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar DoDominik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    503
    BMW
    e32 m30b30 88'
    Skąd
    Kluczbork
    Blog
    9
    Kumpel miał fortwo brabusa fajna zabawka tylko oby zadbana była bo później są problemy zwłaszcza z dachem jak jest szmaciany

    ________________________________________

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •