Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [mechanika] temperatura na max

  1. #1

    [mechanika] temperatura na max

    Witam, w zeszłym tygodniu stojąc w korku zauważyłem że temperatura wyskoczyła mi na maxa, wisko sie nie włączyło, nigdy wczesniej nawet minimalnie sie nie podnosiła, zjechałem na bok, odczekałem 15min i powoli odręcałem korek, płynu brakowało ok 4litrów, pewnie wyrzuciło gdy zagotował, dolałem, odpowietrzyłem układ i sądząc ze już wszystko będzie w porządku pojechałem dalej, jednak po paru kilometrach znowu wyskoczyła, dolna część chłodnicy była prawie zimna, wisko sie nie włączało, podjechałem do najbliższego mechanika, stwierdził że wina wiska i zaspawał jednak to nic nie dało, następna diagnoza to na 100% uszczelka pod głowicą, :razz: zadzwoniłem do swojego mechanika i on kazał najpierw sprawdzić pompe wody i trafił w dziesiątke! oberwany wiatrak na pompie nie dość że nie pompowała to jeszcze blokowała przepływ wody, wisco sie nie włączało bo nie było temperatury na pompie. Dodam jeszcze, że pare dni po zespawaniu wiska rozpadł sie wiatrak przy dużych obrotach rozwalając chłodnice, wszystkie węże na około wszystkie plastiki i maske. Po tym zdarzeniu doszedłem do wniosku ze nigdy nie pojade do nieznajomego mechanika z moją bunią.
    bubu

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Witaj ,miałęm podobnie ,ale skonczyło sie na wymianie pompy wody i po sprawie

  3. #3
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Zaspawac visco- masakra :razz:
    Specjalne gratulacje dla mechanika specjalnej troski :papa:
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #4
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Tym bardziej,że to nic nie daje

  5. #5
    no tak, ale najważniejsze że to nie uszczelka i kolejny raz mój mechanik wykazał sie wiedzą. Szkoda tylko że posłuchałem tego mechanika-rzeżnika, ale musze dodać że ma on niemały zakład niedaleko zakopianki i sugerowałem sie tym, że zna sie troche na mechanice, no ale cóż, człłowiek uczy sie na błędach, szkoda tylko że trafiło na mnie...
    bubu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •