Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Moto show.

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Miałem bardzo podobnie ale stwierdziłem,że trzeba korzystać ze wszystkich okazji do obejrzenia czegokolwiek,bo później może być za późno,nawiasem pisząc to też moja pierwsza taka wystawa ale pewnie nie ostatnia i też wstyd bo nie jestem już nastolatkiem.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    No siwymetal, impreza pierwsza klasa, ciekawi goście ( Elvis :D i Chip Foose ), bardzo fajna galeria. Zapraszam do swojej: http://7er.pl/showthread.php/22926-A...457#post300457
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Świetna relacja,kapitalne show (piszę o Twojej wystawie),niestety do Foose-a się nie dopchałem po autograf,bardzo podobne imprezy patrząc po fotkach,co potwierdza fakt,że skandynawy mają chopla i trochę więcej kasy na rozwijanie swojego hobby bo to baaardzo kosztowne zamiłowanie.Szkoda,że mamy tak daleko do siebie,my i inni forumowicze z półwyspu bo nie łatwo będzie zorganizować spota tutaj.Najpierw trzeba by było zrobić mapę z naszymi pozycjami i określic miejsce,gdzie każdy może dotrzeć.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Co do imprez to fakt bardzo podobne. I faktycznie ludzie w Skandynawii mają i bzika i kasę na takie zabawy. Zdjęcia, które wrzuciłem to ok 1/4 tego co tam było ( musiał bym dwa dni łazić, żeby każdy samochód, motocykl czy show pstryknąć ). Jeśli chodzi o spot no to faktycznie będzie ciężko co nie znaczy, że jest to niewykonalne ( chyba najprędzej spotkamy się w Polsce :D ).

    EDIT: Moja następna impreza to też targi połączone z show tylko trochę innego formatu: http://www.sexhibition.fi/index2.html Oczywiście zapraszam 18-19 maj. Również w maju odbywa się moto impreza ( wyścigi 1/4 mili, drifting, tuning party ).
    Ostatnio edytowane przez krzysiek7er ; 09-04-2012 o 20:14
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta
    Moja następna impreza to też targi połączone z show tylko trochę innego formatu: http://www.sexhibition.fi/index2.html Oczywiście zapraszam 18-19 maj. Również w maju odbywa się moto impreza ( wyścigi 1/4 mili, drifting, tuning party ).
    Obie imprezy zapowiadają się baaaaaaaaardzo ciekawie ale nie mogę się doczekać fotorelacji z tej pierwszej.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez siwymetal Zobacz posta
    Obie imprezy zapowiadają się baaaaaaaaardzo ciekawie ale nie mogę się doczekać fotorelacji z tej pierwszej.
    Kurcze nie wiem właśnie czy mi wypali, bo mam wykupiony 3 dniowy rejs do Sztokholmu gdzieś w maju ( problem w tym, że dat nie pamiętam ;/ ). Sexhibition jest jeszcze Jyväskyli, ale to ponad 300km i nie bardzo mi się chce tyle lecieć, ale posprawdzam, zobaczę, relacja na pewno będzie :). Mam jeszcze nadzieję, że i w tym roku uda mi się wyjechać na rajdowe mistrzostwa świata właśnie Jyväskyli ( wszystko free, ale praca od 5:00 do czasem 24:00 ). W zeszłym roku byłem, poznałem od kuchni trochę świata WRC ( w tym osobiście naszego rodzynka w PWRC Michała Kościuszko ). Eh.. oby tak dalej :)
    "W czasie deszczu gdy wiatr wieje, słychać Alfę jak rdzewieje."

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    No to pozazdrościć.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •