Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: problem z podświetleniem.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    BMW
    740i
    Skąd
    Lubawa

    problem z podświetleniem.

    Witam, mam problem mianowicie z podświetleniem wnętrza (środkowa lampka i tylnie nie działają) ani z przycisku ani po otworzeniu drzwi.
    Małe lampki do czytania działają. Sprawdziłem wiązkę kabli z tyłu pod siedzeniem i był zmasowany na pewnym odinku kabel czerwono niebieski z brązowym naprawiłem to.
    Lecz nadal to samo. Nie działa równierz podświetlenie drzwi ( te małe czerwone lampki i z dołu w drzwiach podświetlene a tak pozatym wszystko działa z elekryką
    kupiłem nowy włącznik oświetlenia lecz nic nie pomogło
    panowie pomóżcie, może jakiś schemat oświetlenia by sięprzydał.

    pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    WDS w google prawdę powie.
    Za oświetlenie odpowiada moduł komfortu i obawiam się że bezpiecznika na tym obwodzie nie ma. Jest tranzystor w tym module i on między innymi odpowiada za płynne ściemnianie i zapalanie. Mógł się on spalić. Ten moduł jest za schowkiem.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    BMW
    740i
    Skąd
    Lubawa
    Cytat Zamieszczone przez seban123 Zobacz posta
    WDS w google prawdę powie.
    Za oświetlenie odpowiada moduł komfortu i obawiam się że bezpiecznika na tym obwodzie nie ma. Jest tranzystor w tym module i on między innymi odpowiada za płynne ściemnianie i zapalanie. Mógł się on spalić. Ten moduł jest za schowkiem.
    też tak właśnie myślałem lecz wolałem się upewnić, jak dobrać uzywany moduł po roku produkcji, silnika?
    i jaki mniej więcej koszt :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Czarny moduł. Nie ma znaczenia większego jaki się założysz. Ja za takie moduły płacę 100 zł. W nim siedzą kody pilotów więc po wymianie trzeba przyuczyć na nowo.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    8
    BMW
    740i
    Skąd
    Lubawa
    dzieki kolego, a wiesz może jak inicjować pilota ??
    czytałem wiele wersji chodzi mi o sprawdzoną w e38 by wszystko działało jak należy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •