Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: 735iA z Warszawy.

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    21
    BMW
    BMW 520i E39
    Skąd
    Lublin

    735iA z Warszawy.

    Witam, 10 kwietnia odbieram prawo jazdy za jazde pod wpływem(rok temu zabrali mi i sprzedałem e39).Chciałem zakupić poliftingową 4,4 z niestety tym nieszczęsnym LPG, z szyberdachem i skórami innymi niż czarne -tylko banan,lub biały, niestety takiej nie znalazłem, ogólnie ostatnio nie ma żadnych ciekawych 7, a jedyne co natrafiłem to ta http://otomoto.pl/bmw-735-C23396204.html , co o tym sądzicie? 30 tys przejechane na lpg,korozja na bagażniku, narożniku drzwi,oraz nadkole tylnym (Rozkodowałem VIN, to wynikło, że blacha jest nieocynkowana) i niedziałajace spryskiwacze na lampy.Ktoś słyszał coś o tym modelu ?Jak to jest z tym 3.5 V8 przy lpg IV gen, z 9 sekund pewnie ma,nie? czy w praktyce lepiej czuć np przyspieszenie, niż jakbym jechał auto przednionapedowym z ok 8 sekund do setki ? Miałem tylko 520i i po paru tygodniach mi się znudziła, a planuje zakupić samochód by pojeździć z minimum rok,dlatego chcę by był szyberdach i mocny silniczek.Jak myślicie? opłaca się za tą cene? Auto by stało po wakacjach w garażu podziemnym, tak więc pomalowałbym pod koniec wakacji i myślę, że by nie wychodziła ta korozja.
    Ostatnio edytowane przez Albi144 ; 04-04-2012 o 00:18

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jimbo22
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    152
    BMW
    E38 740 1996
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    21
    1. ogloszenie nieaktywne.
    2. wszystkie 7er maja ocynk od e32 (włącznie) w góre
    3. co do pozoastałych pytań, poczytaj fora i google Twoim przyjacielem.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    21
    BMW
    BMW 520i E39
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez jimbo22 Zobacz posta
    1. ogloszenie nieaktywne.
    2. wszystkie 7er maja ocynk od e32 (włącznie) w góre
    3. co do pozoastałych pytań, poczytaj fora i google Twoim przyjacielem.
    w 2 punkcie się mylisz, nie wszystkie, a ponad połowa jest nie ocynkowana, zresztą w VIN nawet ta opcja była Deletion.
    Co do 3 punktu to w google niewiele idzie znaleść.
    Ostatnio edytowane przez Albi144 ; 02-04-2012 o 12:29

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jimbo22
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    152
    BMW
    E38 740 1996
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Albi144 Zobacz posta
    w 2 punkcie się mylisz, nie wszystkie, a ponad połowa jest nie ocynkowana, zresztą w VIN nawet ta opcja była Deletion.
    Co do 3 punktu to w google niewiele idzie znaleść.
    Ad 2.
    domyślam się że pijesz do:
    S915A BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Brak konserwacji pokrycia zewn.
    co nie ma nic wspólnego z ocynkiem, a oznacza: Brak zabezpieczenia na czas transportu z fabryki do odbiorcy (salonu).

    Ad 3. Google znajduje wszystko (poprzez kilkanaście forów BMW w samej polsce).

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez Albi144 Zobacz posta
    Witam, 10 kwietnia odbieram prawo jazdy za jazde pod wpływem i chciałem zakupić poliftingową 4,4
    współczuję mieszkańcom okolic , w których będziesz się poruszał.

  6. #6
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    No nie ma czym się kolega chwalić...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez jimbo22 Zobacz posta
    Ad 2.
    domyślam się że pijesz do:
    S915A BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Brak konserwacji pokrycia zewn.
    co nie ma nic wspólnego z ocynkiem, a oznacza: Brak zabezpieczenia na czas transportu z fabryki do odbiorcy (salonu).

    Ad 3. Google znajduje wszystko (poprzez kilkanaście forów BMW w samej polsce).
    100% racja że wszystkie E38 mają ocynk

    a jeśli chodzi o ten kod w vinie również się zgadzam

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    21
    BMW
    BMW 520i E39
    Skąd
    Lublin
    dla tych napinaczy dwóch: jazda pod wpływem w moim przypadku-było przeprakowanie pod wpływem samochodu tylko podczas kontroli, troche nie farta poprostu miałem, ale człowiek uczy się na błedach.Co do postu odnośnie ocynkowania to skoro mają ocynk to czemu rdzewieją na rantach drzwi, klapie bagażnika oraz nadkolach ? na allegro nie tylko ta ma taki przypadek z tego co widzę, Bita musiała być? czy poprostu trzymanie na dworze ciągle tak to zrobiło?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jimbo22
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    152
    BMW
    E38 740 1996
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Albi144 Zobacz posta
    dla tych napinaczy dwóch: jazda pod wpływem w moim przypadku-było przeprakowanie pod wpływem samochodu tylko podczas kontroli, troche nie farta poprostu miałem, ale człowiek uczy się na błedach.Co do postu odnośnie ocynkowania to skoro mają ocynk to czemu rdzewieją na rantach drzwi, klapie bagażnika oraz nadkolach ? na allegro nie tylko ta ma taki przypadek z tego co widzę, Bita musiała być? czy poprostu trzymanie na dworze ciągle tak to zrobiło?
    fajne tłumaczenie... "niefart" i byłeś pod wpływem "tylko podczas kontroli"? OT ;)

    a dlaczego ocynk rdzewieje?
    1. ocynk to nie jest remedium na korozję - jest to dodatkowa metoda zabezpieczenia, ale nie wieczna. nawet słynna aluminiowa Audi Space Frame koroduje (tylko w inny sposób)
    2. drzwi i klapa to słabe punkty tych aut. nie wszystkie jednak mają te bolączki
    3. dodatkowo - ocynk nie pomoże, jak była naprawa blacharska, nawet drobna. i nie jest to jednoznacznie z "bita" - szkody parkingowe normalna rzecz. a auta w najlepszym wypadku 11 letnie, trudno zeby były bez żadnej ingerencji...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    21
    BMW
    BMW 520i E39
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez jimbo22 Zobacz posta
    fajne tłumaczenie... "niefart" i byłeś pod wpływem "tylko podczas kontroli"? OT ;)

    a dlaczego ocynk rdzewieje?
    1. ocynk to nie jest remedium na korozję - jest to dodatkowa metoda zabezpieczenia, ale nie wieczna. nawet słynna aluminiowa Audi Space Frame koroduje (tylko w inny sposób)
    2. drzwi i klapa to słabe punkty tych aut. nie wszystkie jednak mają te bolączki
    3. dodatkowo - ocynk nie pomoże, jak była naprawa blacharska, nawet drobna. i nie jest to jednoznacznie z "bita" - szkody parkingowe normalna rzecz. a auta w najlepszym wypadku 11 letnie, trudno zeby były bez żadnej ingerencji...

    z Tym była taka sprawa, że dziewczyna prowadziła, a ja podczas kontroli tylko przeparkowałem samochód i za to przeparkowanie dostałem rok, rozumiesz teraz? //oh.

    A czy jak wezme to pomaluje i będe parkować w garażu podziemnym to nie powychodzi mi znowu?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •