Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: 735iA z Warszawy.

  1. #21
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Widzę kolego że od kilku dni jesteś na forum a jakoś nie możesz się za bardzo dogadać. Może warto się nad tym zastanowić?

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Eeeechhhh...zmykam z tego wątku...szkoda czasu.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  3. #23
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Albi144 Zobacz posta
    Trenuję kulturystkę,
    Chwalisz się czy się żalisz ? Pierd*** o limuzynie a jeździsz 520,co za żenada! Zbierasz na e65 a nie stać cię na normalnym paliwie śmigać (jesteś zmuszony i ble ble ble,kup tico z gazem i zbieraj na e65 :suicide:).

    Weź się ogarnij i nie rób z siebie idioty (bo póki co to dobrze ci to idzie), takich na forum już była masa. Ja podzielam Przemka zdanie i uważam że bardzo dobrze się stało że kolejnemu pijanemu kierowcy zabrano prawo jazdy!

    A czuć to możesz nie powiem co,bo nie chce się narażać na ost. :sarcastic:

    I nie wiadomo skąd się bierze stereotyp,dresa, wandala z bmw :suicide:
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 03-04-2012 o 23:24

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    21
    BMW
    BMW 520i E39
    Skąd
    Lublin
    @sebobass -od kilku dni? Od Jun 2011,> google>translator >Z angielskiego na polski.
    A tak pozatym to ehh dorośnijcie, stać mnie by jeździć e38 jak i zbierać kasę, a nie Tico z gazem(widzę, że ty masz sposób na zbieranie-tico:D.), robie dużo km i nie widzę najmniejszego sensu by jeździć na PB, które w ciagu 2-3 lat osiagnie kwote 9-10 pln, jeżeli by stało ciągle po 6 pln to nie widzę problemu,a e38 to i tak niewiem ile pojeżdzę, minimum rok.Po co to wydawać mam ok 3500 miesięcznie na PB a tyle wydawałem przy E39, czyli przy e38 to będzie ok 4-5 tys, jak mogę ok 60 procent taniej?
    @Dzuda, Samochód to dla mnie nie wszystko, mogę jeździć 30 letnią bmk'a i mieszkać w Villi.Życie nie składa się tylko z samochodu, mam jeszcze miliard innych wydatków.Widzisz, pisałem, że po wakacjach bd mieć garaż w podziemnym,a czemu? Bo jeździłem starą e39 2.0 -największy shit, choć z bananową skórą(jedyny plus) a nabyłem nowe mieszkanie i teraz się wykańcza(a mogłbym za tą kase nabyć F01 i mieszkać w starym bloku, tylko co to za robota? lepiej mięć wędke, niż ryby), ponadto prowadzę działaność gospodarczą i nie jestem typem osoby, która na auto wydaje ostatnie zaoszczędzone pieniądze by tylko osiągnąć ten najniższy pułap do celu,w tym przypadku E65,a założe się, że Ty tak robiłeś,już mi przekazałeś swój sposób na oszczędzanie, stare tico +lpg,nie? Teraz to same takie bogactwo na tych drogach, mieszkają w zapyziałych blokach, a jeżdzą E60...Mi się nie spieszy do lepszego auta, wszystkiego trzeba skosztować, wolę poczekać i zakupić E65 w extra stanie, niż jakieś najtańsze na allegro,na wszystkie wydatki mam już plan,dlatego wolę nie ryzykować zakupem lepszego auta a te pieniądze lepiej zainwestować w biznes.....e39 dawno nie mam , jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś wiedział, no ale tak..przecież po co komu wykształcenie, do zamiatania ulicy też ludzi potrzeba :D.Widzę, że na tym forum to Ci co mają więcej postów to są najwięksi hejterzy i napinacze internetowi, ogólnie chcą być najlepsi...zazdroszczę, naprawdę.Ilość postów nie ma znaczenia, trzeba mieć łeb, a nie, że siedzi w domu cały dzień, nigdzie nie wychodzi, bo jego jedyne koleżeństwo to koledzy z forum,spami na forum to znaczy, że jest najlepszy ? Dobra, nie będe marnować czasu na tym forum bo tak jak mi znajomi mówili, że na tym 7er to każdy jest specjalistą w każdej dziedzinie, czyli same lamerstwo i kozactwo(tylko w necie, bo w rl to już cichutko przemykają ;D) i z tego co widzę, to również nie jest inaczej, zmykam na inne.
    Ponadto zastanówcie się sami, kto zaczał się awanturować o moją przeszłość i zmienił całkowicie temat rozmowy? Dojdźcie sami do tego wniosku, kto wyszedł na mądrzejszego a kto na głupszego.
    PS.Czytając te wypociny naprawdę nie mogę się powstrzymać od śmiechu, mówią o stereotypach a sami się zachowują podobnie.



    Nikt nie będzie płakał po tobie ..... Żegnam .
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 04-04-2012 o 00:36

  5. #25
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Albi144 Zobacz posta
    widzę, że ty masz sposób na zbieranie-tico:D
    Muszę Cię zasmucić ale nie zbierałem na samochód.Pojechałem i kupiłem a Ty dalej siedź i marudź przed kompem.

    Tyle ode mnie

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jimbo22
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    152
    BMW
    E38 740 1996
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Albi144 Zobacz posta
    @sebobass -od kilku dni? Od Jun 2011,> google>translator >Z angielskiego na polski.
    A tak pozatym to ehh dorośnijcie, stać mnie by jeździć e38 jak i zbierać kasę, a nie Tico z gazem(widzę, że ty masz sposób na zbieranie-tico:D.), robie dużo km i nie widzę ......
    Kurde jasnowidz.
    1. zna ceny paliw za 2-3 lata
    2. wie po nicku, kto i jak jezdzi samochodem
    3. kto i jak "zbiera" na samochód
    4. kto w jakiej pozycji utrzymuje głowę jak wysiadaa
    5. wie kto wychodzi z domu a kto siedzi na forum
    6. wie kto ma jakie wykształcenie
    7. wie kto w jakim "bloku" mieszka


    ale cała ta "błyskotliwość", wyższe wykształcenienie (wow - witamy wśród milionów polaków) nie pomogły poznać elementarnych informacji o samochodzie (ocynk, osiągi, typ lpg itp). google stanowi wyzwanie. co więcej - powiela bzdury na innych wątkach...
    nie wie, że auta się lakieruje nie "maluje" - piękna polszczyzna.
    nie ma dla niego znaczenia jakim "autem" jezdzi, bo kupił mieszkanie (wow - witamy wśród milionów polaków), a jednocześnie obraża właścicieli yarisów i tico...
    straszy swoją osobą w "realu"...

    swietnie się to wszystko klei :) typowy troll

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JACEK R
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    146
    BMW
    Było e38 728i, jest B5FL 1.9TDI
    Skąd
    Biała Podlaska
    To się z kolegą w pracy trochę pośmiałem z trola przy obiedzie:)
    “Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców” - Colin McRae
    >>>NIE DLA ACTA<<<
    "I had a dream, I was king. Woke up, still king"

    BMW 728i - 97'
    MERC W124 200D - 86'
    MERC W123 240D - 79'

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez Albi144 Zobacz posta
    Dojdźcie sami do tego wniosku, kto wyszedł na mądrzejszego a kto na głupszego.
    Doszliśmy, a Ty ? :D

  9. #29
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Klol mysli ze trafil na takich pustakow jak on i nikt na forum nie umie sprawdzic kiedy napisal pierwszy post.

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez Albi144 Zobacz posta
    a czuję, że by się bardzo zdziwili.Trenuję kulturystkę
    Woooooow...Przemol...sorry,miałeś rację...głupich nie sieją...sami się rodzą.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •