Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: akumulator rozladowuje sie po 1-2 dniach !!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy

    akumulator rozladowuje sie po 1-2 dniach !!

    witam moj problem polega tym ze gdy nie jezdze autem dwa dni a czasami jeden aku mi sie rozladowuje do zera i dzis dzieki koledze Cursor ktory mi podpowiedzial jak sprawdzic ile mi pobiera auto gdy spi i sprawdzilem wyszlo ponad 5 A :/ nastepnie wyciagalem bezpieczniki i trafilem na ten ktory zabieral caly ten prad gdy go wyciagnalem pobor pradu spadl do 0,1A jest to bezpiecznik w bagazniku z tabeli wychodzi ze to jest ogrzewanie tylnej szyby jest to 7 bezpiecznik od lewej...jednak gdy go wyciagne przestaje mi dzialac oswietlenie w aucie bagazniku centralny przestaje dzialac i domykanie klapy...wiec o co tu chodzi?? dodam ze juz wczesniej pisalem o centralnym zamku bo mi z przodu nie dziala..http://7er.pl/showthread.php/22392-c...ie-dzia%C5%82a jak dojsc gdzie lezy problem??

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    może podjedz na kompa,u mojego kolegi w e38 740d też jadło aku po 1 dniu.niby wszystko działało ale okazało sie winowajcą jest ten cały jeż.po wymianie ma już oki.wiem że on odpowiada za dmuchawe ale może na kompie by coś wyszło.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    na kompa jestem umowiony na poniedzialek ale tez chce zasiegnac opini innych ludzi ktorzy cos moga wiedziec jezeli nic na kompie nie wyjdzie...a dodam ze mi nie dziala centrala z przodu w obu drzwiach i sterowanie lusterkami....moze to ma jakies powiazanie...

  4. #4
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    odłącz panele będziesz wiedział

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    panele?? poprosze prosciej...?

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    zapomnialem jeszcze dodac ze zawsze gdy ruszam wyskakuje mi komunikat ze sa drzwi otwarte i to napewno nie dzialaja te od kierowcy bo nawet jak je otwieram to podswietlenie w aucie sie nie zapala tak jak by wogole nie dzialay na inne drzwi reaguje swiatlo...ale mam naj.... w tej elektronice :/ a tak sie cieszylem z mojej pierwszej e38...:(

  7. #7
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    wyciąg do góry panel sterowania szybami i lusterkami odłącz wtyczkę delikatnie żebyś nie połamał od pasażera to samo

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    dzisiaj troche pogrzebalem i rzeczywiscie gdy wyciagnalem ten panel od sterowania w drzwiach kierowcy prad spadl z 5,5 A do 1,5 A (czyli panel do wymiany) panel od pasazera nie robil zadnych zmian...wiec od czego jest ten modul doklanie?? od centralnego tez?? i jeszcze od czego jest ten modul w drzwiach pasazera w srodku drzwi??

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy

    znalazlem tez obce cialo w mojej elektonice w mianowice do tej wtyczki co zaznaczylem dolaczone sa dwa kable mozliwe ze sa od imobilaizera lub alarmu bo sa jakies zalozone nie standardowe moze to tez ma jakis wplyw...

    jak sprawdzic czy mam taki bajer gdy wrzucam bieg wsteczny lusterka obnizaja sie zeby bylo widac krawezniki...bo dzisiaj mi kumpel powiedzial ze jego jakis tam znajomy wlasnie tak ma...??

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    268
    BMW
    e65
    Skąd
    niemcy
    czytalem na innym forum bo znalazlem temat z problemem jak u mnie chodzi o centrale i domykanie szyb ze mam zmienic modul komfortu bo on jest za to odpowiedzialny...wiec u mnie chyba trzeba wymienic oba :/ ma ktos cos takiego na stanie??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •