Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: telefon

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    11

    telefon

    witam mam taki problem. zapomnialem doladowac karte w tel przez rok ;) no i stracila waznosc a teraz kupilem nowa pre paid'owa simplusa i okazalo sie ze nie dziala bo teraz sa inne chipy czy ktos moze wie gdzie mozna kupic karty starego typu ? albo moze jakis inny pomysl zeby ta karta zadzialala
    witam

  2. #2
    A do tej pory gdzie miales włożona karte pod suchawke czy do czytnika???? pod słuchawką z tego co wiem nie wszystkie karty chce czytac natomiast w bagazniku czytnik czyta wszystko. spróbuj!!!!! :D

  3. #3
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Kolego ja mam z 90roku auto i kupiłem heye i bez problemu chodzi. Tylko jak kolega wcześniej napisał wsadziłem ją do bagażnika

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    a czy orange ma taka oferte jak era że mozna zrobić duplikat karty i żeby obydwie działały? Tak żeby i w komórce i w aucie były te same numery.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    137
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    sieradz
    U mnie rocznik 99 chodzi na starterze Orange za 5 zł bez problemów. Karta Duża włożona pod słuchawkę.

  6. #6
    Niestety tylko ERA świadczy usługi na europejskim poziomie :D natomiast PLUS i ORANGE to jeszcze DZIEDOSTWO czyli WIEŚ Tańczy i Spiewa :razz: i póki co w orange narazie nie przewiduja takiej usługi bo cos system nie jest na to przygotowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :razz:

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    No tak myślałem. Przyjdzie zmienić operatora.

  8. #8
    Ja bylem w erze i przeszedłem do orange a teraz czekam na skonczenie umowy i spowrotem wracam żeby nie kombinowac z kartami!!!!!!! :D

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    ja mam orange (idea, centertel) od 17 lat i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony
    miałem i plusa i ere w innych telefonach i zawsze to orange mi najbardziej odpowiadała i nadal ma największy zasięg :)
    wracając do kart w samochodach
    wiem że drogie panie z tego forum mnie zabiją ale najbardziej się opłaca kupić kartę mobilkinga do naszych samochodów
    najdłuższy okres ważności kasy na naszym koncie, najdłużej działający numer itp.
    wiadomo że telefonu w aucie używa się sporadycznie
    ja np. nie chciałbym mieć tego samego numeru w aucie i w telefonie z prostego powodu – wybiją mi szybę w aucie, buchną telefon i będą tylko kłopoty z kartami (nikomu tego nie życzę… )
    aha co do tej karty to najlepiej pogadać z magikami z jakiś serwisów gsm - powinni pomóc
    pozdr.
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  10. #10
    Tak Tak magicy kiedyś mogli pomóc jak były stare karty ale dzis są nowe dobrze zabezpieczone i nie są wstanie nic zrobić!!! :razz: a jeśli chodzi o zasięg Orange i Ery to sprawa na prawde dyskusyjna :hah:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •