Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [ elektronika] ginie dzwiek ??

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    34
    BMW
    730d
    Skąd
    Susz

    [ elektronika] ginie dzwiek ??

    Witam serdecznie od jakiegoś czasu mam problem z dźwiękiem co jakiś czas na chwile ginie dźwięk z radia , cd ,tv i tak jak by sie zawieszał tzn przyciski nie działają zdarza sie tak zadziej lub częściej co to może być ktoś przerabiał ten problem ??? jest to oryginalny sprzecior z wyświetlaczem 16:9

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    10
    BMW
    e38
    Skąd
    Ostrów Mazowiecka
    Mam Kolego podobny problem i też sam szukam odpowiedzi :/
    Barti47

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    ja też mam podobny problem tylko że u mnie jak np bagażnik się zamknie lub podskoczy auto na jakimś wyboju to dźwięk ginie - wszystko działa -tylko dźwięku ni ma :)
    i nagle wraca
    albo czasami na sekundę ginie dźwięk i zasięg radia
    i podejrzewam że u mnie to coś w module radia i tu pytanie do naszych ekspertów czy dźwięk z TV idzie też przez moduł radia?
    pozdr.
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    34
    BMW
    730d
    Skąd
    Susz
    zdarza sie to częściej lub zadziej kiedyś tylko w określonych częściach polski (np.we wladyslawowie sie cielo )w moim regionie bylo ok .
    Problem polega na tym ze dźwięk w moim aucie ( navi 16:9 mkIV) sie chwilowo zacina zawieszając tak jak by wyświetlacz krece gałką i nic po chwili wszystko działa normalnie
    wydaje mi sie tak jak by sie fale w radiu zmieniały i właśnie w tym momencie jest cisza .
    Jest tez taki motyw ze jeszcze dźwięk jest a już np nie mogę zmienić na następny nr. na pylcie cd .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •