Witam, przeczytałem wszyskie posty dotyczące grzania, zmieniłem wszystko co sie da i problem jest nadal.

Lewa strona grzeje cały czas ale tylko przez tą małą kratke co dmucha na boczną szybe i ogólnie na szybe, prawa strona dmucha cały czas zimnym powietrzem, ogólnie strona lewa dmucha słabiej od prawej....

Standardowa sprawa elektrozawory zmienione 2 razy i 3 raz wyciągłem koledze ze sprawnego auta i nadal to samo, jedyne co ustaliłem to że zawory nie reagują na pokretła czyli są cały czas otwarte niezależnie od ustawionej temp na panelu, jak podam 12V na grobszy kabel od zaworka zamykają sie dwa więc ewidentnie brak starowania zaworem ale panel wymieniłem też na sprawny i nadal to samo, co jest jeszcze po drodze od panela do elektrozaworów, ten moduł cały z tyłu za nagrzewnicą rozdłubałem i nie wygląda na upalony albo zalany,

Dziwi mnie bardzo jeszcze to że skoro dwa zawory są otwarte do dlaczego prawa strona nie grzeje wogule, ja przycisne na panelu ten guzik "obieg wewnętrzny" to trzoche przestaje grzać ta lewa strona,

w czasie wszystkich zabaw z podmiankami raz zawory sie zamkły i przez około minute udało sie je otworzyć i zamknąc pokrętłami, to było na samym początku, od 2 tygodni nie działa cały czas.