Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: orginala navi a brak zmieniarki??

  1. #11
    Początkujący Użytkownik Awatar seba_235
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    92
    BMW
    740iA Shadowline m62b44
    Skąd
    wielkopolska/Pniewy
    masz podpięte tak jak ja?
    Cytat Zamieszczone przez kasin Zobacz posta
    u mnie nie trzeba było kodować zmieniarki , po prostu podpoiłem i działa do tej pory

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    442
    BMW
    E38 728iA, E38 740iA
    Skąd
    Manchester
    To cos, za czarnym materialem to modul radia i tam wpinasz kabel od zmieniarki zakonczony DINem jesli to wersja P, do zasilania masz biala wtyczke, to wszystko. Nie wiem, kazde radio obslugiwalo zmieniarke?

  3. #13
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez seba_235 Zobacz posta
    zasilający znalazłem za boczkiem w bagażniku,sygnałowy kupiłem taki długi jakiś skręcany chyba miał iść pod navi ale do navi były już podączone jakieś 2kostki chyba niebieska i biała,rozebrałem bok gdzie był czytnik od navi,był tam tuner,chyba jakiś wzmacniacz i coś tam jeszcze całkiem z tyłu za takim czarnym materiałem mocowanym na 2 kołki i właśnie w tym było wolne gniazdo i tam wpiełem kostkę od tego długiego kabla ale navi nie widzi zmieniarki, a zmieniarka działa.co nie tak podłączyłem?
    Tam z tylu pod materialem jest modul radia, wiec jesli miales dobry kabel to powinno dzialac- wyglada na to ze zmieniarka ktora kupiles jest uszkodzona.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar seba_235
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    92
    BMW
    740iA Shadowline m62b44
    Skąd
    wielkopolska/Pniewy
    zmieniarka jeżeli chodzi o "prąd" to działa na pewno bo za każdym razem się uruchamia i przy pustym magazynku szuka płyty a co do kabla to już sam nie wiem,jest tak długi że mógłby iść od navi do samego bagażnika

  5. #15
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez seba_235 Zobacz posta
    zmieniarka jeżeli chodzi o "prąd" to działa na pewno bo za każdym razem się uruchamia i przy pustym magazynku szuka płyty a co do kabla to już sam nie wiem,jest tak długi że mógłby iść od navi do samego bagażnika
    Skoro szuka plyty to dobry znak- znaczy ze wszystkie silniczki dzialaja- nie oznacza jednak ze laser jest sprawny.
    Masz moze w aucie DSP??
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar seba_235
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    92
    BMW
    740iA Shadowline m62b44
    Skąd
    wielkopolska/Pniewy
    nie mam DSP,mała navi reszta standard tyle że bez zmieniarki było,zmieniarkę kupiłem tu na forum niby 100% sprawna ale to było jakoś chyba w kwietniu ub. roku i tak leżała w domu a teraz miałem trochę czasu i sobie przy tym dłubie

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Po pierwsze to jaki typ zmieniarki posiadasz, jaką navi i jaki rok auta.
    Z bm23(montowane z MKI i II) nie działa zmieniarka PI. Typu P nie działa z BM24.
    Dźwięk to jest jedno, ale podstawa to na początek uruchomić komunikację z tunerem(BM)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #18
    Początkujący Użytkownik Awatar seba_235
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    92
    BMW
    740iA Shadowline m62b44
    Skąd
    wielkopolska/Pniewy
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Po pierwsze to jaki typ zmieniarki posiadasz, jaką navi i jaki rok auta.
    Z bm23(montowane z MKI i II) nie działa zmieniarka PI. Typu P nie działa z BM24.
    Dźwięk to jest jedno, ale podstawa to na początek uruchomić komunikację z tunerem(BM)
    zmieniarka P do przedlifta,navi mała 4:3,jak sprawdzić czy MKI czy MKII?pisze gdzieś?

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    442
    BMW
    E38 728iA, E38 740iA
    Skąd
    Manchester
    Na mk1 i 2 masz dwie diody

  10. #20
    Początkujący Użytkownik Awatar seba_235
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    92
    BMW
    740iA Shadowline m62b44
    Skąd
    wielkopolska/Pniewy
    Cytat Zamieszczone przez OskiUK Zobacz posta
    Na mk1 i 2 masz dwie diody
    no to mam MKI albo MKII

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •