Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: E32 Panel ogrzewania/klimy - Nurtujący problem

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar aras232
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    285
    BMW
    bmw 730(e32)i bmw 740i (e38)powrót bmw 730(e32)
    Skąd
    Zielonka
    jeśli masz zakładać klimę rozbierz wiązkę od klimy sam i rób sobie fotki ja myślałem że podłącze bez żadnych problemów i klimę już mam ale tyle że manual myślę nad zmianą na automatyczną jest sporo kabli do pociągnięcia najgorsza jest skrzynka od bezpieczników pod maską.Niektórzy maja smykałkę do takich rzeczy ale ja jestem jeszcze w przedszkolu.Myślę nad oddaniem tej robótki komuś kto się zna i moje pytanie zna ktoś z forum człowieka co podjął by się takiej wymianie najlepiej z okolic warszawy

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    najlepiej miec na czesci cala e32 z klima i przekladac po kolei wszystko. Pod deska nie jest duzy problem, wyjmujemy caly stary zespol nagzrewnicy, wsadzamy drugi, z nagrzewnica i chlodnica klimy. wiazke rozpinamy w dwoch czy 3 miejscach, tak by nie odpinac od wszystkich serwomotorow - jest ich duuuuzo. Pozniej pod deske musimy wyprowadzic cala wiazke z silnika, ale tam juz jest neico trudniej, ale da sie to ogarnac w 2-3 dni. Trzeba dokladnie oznaczac miejsca gdzie co i jak. Wszystko jest praktycznie plug & play.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •