Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: 740iL prosba o ocene

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    59
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Kraków

    740iL prosba o ocene

    Witam proszę o opinie nt. tego auta. Jestem nim poważnie zainteresowany a mam blisko i jak coś to jeszcze w tym tyg bym je oglądnął tylko jestem ciekaw waszych opinii.

    http://otomoto.pl/bmw-740-long-e38-l...C22723294.html

    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Jak na pierwsze wrażenie to OK, te lampy mi nie podchodzą z tyłu, ale to szczegół, samochód z Krakowa i ty też chyba :) więc nie masz daleko obejrzeć 7er :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    59
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Kraków
    w sumie to z tego co rozmawiałem (mailowo) ze sprzedającym to mam jakieś 15 min piechotą je obejżeć tylko ze teraz mam w pracy nocki i nie wiem czy wstanę tak żeby sprzedającemu pasowało. Może mi się uda jutro ją obejrzeć.
    Zastanawia mnie jeszcze fakt że ma 2 butle gazowe, Ciekawe ile zajmują miejsca w bagażniku.. A co do lamp to akurat takie lampy dla mnie są ładniejsze ;p

  4. #4
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    cena taka sobie w kraju od 2005 pytanie czy gaz też przebieg też nie mały ubogo wyposażony jak na longa lampy przód zaparowane coś ze spalaniem gościa poniosło okazją trudno ją nazwać oglądnąć można ale nie ma sie co napalać

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    59
    BMW
    E38 730i
    Skąd
    Kraków
    Wiadomo że nie ma się co napalać. Kiedyś już się napaliłem na auto i po roku poszło na złom.. okazało się mega szrotem..
    Także powiedziałem sobie ze teraz zakup auta musi byc w 100% przemyślana.

    Na co radzicie zwracać szczególna uwagę przy oględzinach?
    Ostatnio edytowane przez Pawsen ; 28-03-2012 o 20:09

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    wg mnie nie kupuje się nieznanego pochodzenia BMW z gazem. Kiedys tak kupiłem E34 okazało się studnią bez dna. Chyba że to nowa instalacja i firmowa ze wszystkimi papierami, którę w dniu zakupu można potwierdzić.

  7. #7
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    temat rzeka historia wypadkowa dzwony czy stłuczki zawieszenie na trzepaki komputer podstawa to 4.4 a więc prawdopodobne vanosy no i jazda próbna z osobą która posiada 7

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw Zobacz posta
    wg mnie nie kupuje się nieznanego pochodzenia BMW z gazem. Kiedys tak kupiłem E34 okazało się studnią bez dna. Chyba że to nowa instalacja i firmowa ze wszystkimi papierami, którę w dniu zakupu można potwierdzić.
    co oznacza "nie kupuje się nieznanego pochodzenia bmw z gazem " ? Rozumiem, że jak ktoś chce sprzedać samochód wyposażony w instalację LPG to powinien ją założyć dwa dni przed sprzedażą... Ludzie , to auto za kilkanaście tyś pln.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    że kosztuje kilkanaście tyś, choć dla mnie kilkanaście to przynajmniej patrząc na E38 to 30 tyś. moim skromnym zdaniem znająć poprzedniego własciciela np z forum masz powiedzmy 80% szans , że auto będzię jezdzić przez powiedzmy najbliższe 2-3 lata, ale kupując od kogoś kogo znasz od 5 minut (sam chciałem kupić E32 750i z LPG facet przez telefon gadał, że samochód igła, instalacja roczna a jak poprosiłem o dokumenty od gazy to mina mu zrzedła i okazało się że gaz ma 5 lat i to najtansza możliwa instalacja, silnik się grzał jak mu zwróciłem uwage to powiedział, że V12 tak maja ( śmiałem się prosto mu w oczy) nie chciał opuścić nawet zł a po kilku dniach już jak zakupiłem obecne V8 cena spadła o 2 tyś. Wiec wiem o czym piszę Przemol.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar Leszek
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    97
    BMW
    e-38 740d
    Skąd
    Borne Sulinowo
    Dla mnie LIPA.

    Auto jest wylizane pod sprzedaż.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •