Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Jak założyć opony...?

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    kazdy z nas jezdzi na uzywanych oponach

  2. #12

    Re: Jak założyć opony...?

    A oponki pierwsza para 245/45/18 Pierwszą parę mogę odkupić jakby co wal na PW :)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  3. #13
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    A ja ide o zaklad ze w niedlugim czasie po zamontowaniu tego ogumienia co podales padniesz na koszty wieksze jak komplet nowych opon we wlasciwym rozmiarze ;)
    Takze uwierz mi ze taka "oszczednosc" nie wyjdzie na dobre...
    Czy uzywki czy nie - nie stanowi ;) ale roznica w profilu w polaczeniu z tym autem nie wyjdzie na zdrowie 740D a tym bardziej twojemu portfelowi...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #14
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja dodam tylko że jeśli używki to tylko z wiadomego pochodzenia. Opona "dopasowuje" się do auta. A każdy model auta ma różne kąty kół, różne siły działają na te opony itd.
    Stąd często różne problemy z biciem kierownicy itd.
    Ale nie mówie że używki są zawsze złe. Ja kupiłem od 7ki zimówki i jestem zadowolony :D - ale 7ka to bardzo dobre źródło jeśli chodzi o opony ;)

    A tak na marginesie to 1cm to dużo jeśli chodzi o opony- tak mi się wydaje. Ale załóż i zobacz sam jak to wygląda ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #15
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Ja dodam tylko że jeśli używki to tylko z wiadomego pochodzenia. Opona "dopasowuje" się do auta. A każdy model auta ma różne kąty kół, różne siły działają na te opony itd.
    Stąd często różne problemy z biciem kierownicy itd.
    Ale nie mówie że używki są zawsze złe. Ja kupiłem od 7ki zimówki i jestem zadowolony :D - ale 7ka to bardzo dobre źródło jeśli chodzi o opony ;)
    ;)

    a Evan to super porzadna firma...robi przelewy w mgnieniu oka ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •