Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: !!!!GAZ LUBAŃ ODRADZAM !!!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec

    !!!!GAZ LUBAŃ ODRADZAM !!!!

    witam,odradzam montowania gazu w lubaniu przy stacji iskierka o ktorym pisalem wczesniej. w bmw e38 co chwile pada reduktor EMMEMGAS na ktory nawet nie chca uwzglednic gwarancji mimo ze minelo kilka miesiecy od zalozenia instalacji, ewentualnie moga wyciagnac reduktor i za miesiac jak wroci z reklamacji zalozyc go spowrotem. w drugim aucie e32 mimo ustalonej ceny za instalacje kazali pozniej doplacic kilka set zlotych i mimo tego auto dalej nie jezdzi tak jak powinno i musze sie wspomoc innym warsztatem zeby doprowadzil wszystko do ladu. dzis na umowiony termin ewentualnej regulacji czy poprawki jakiejs zeby auto chodzilo jak nalezy wzieli kolejna kase po czym nie konczac regulacji mowia ze juz skonczyli prace na dzis i zeby przyjechac jutro - a auto totalnie rozregulowane. moglbym jeszcze wiele rzeczy napisac na ich temat ale szkoda pisania,ogolnie ostrzegam przed nimi zanim ktos straci duzo nerwow i pieniedzy. poznalem za to inny warsztat lpg we wroclawiu ktory moge polecic,montuja dobrze i traktuja klienta tak jak nalezy !!
    P.S firma montujaca lpg w niemczech a ci w lubaniu to teraz 2 rozne firmy dlatego nie wierzcie w historyjki ze zakladaja w niemczech gazy itd itp!! w lubaniu zmienil sie wlasciciel i teraz sytuacja wyglada tam tak jak opisalem wyzej!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    Serio? 8/ Podobno mieli to być magicy nie z tej planety. Planowałem zakładanie u nich gazu, ale teraz mi przeszło.

    Co to za majstry we Wrocławiu? jaka firma? Adres?

    Pojechałbym nawet na drugi koniec Polski, gdybym miał pewność, że zrobią robote jak należy. Kto zna pewnych ludzi od STAG300 do M60? Odległość nie gra roli

  3. #3
    Nie chce sie wychylac ..

    Ale no ja wiem gdzie taki warsztat :)

    Ostatnio dla usera z forum montowalismy staga 300 do 4,4 V8
    Z tego co slyszalem 2 tygodnie pozniej dziala rewelacyjnie :)

    Teraz stoja w kolejce kolejne 2 sztuki 7demek V8 do gazu dzieki czoobkowi :)

    jak cos chetnie pomoge :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    robilismy juz 4.4 V8 u trola i jest wsio ok i podejscie tez odpowiednie wiec polecam, do lubania tylko kamikadze !!

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    To luz. Jakby co to wiem do kogo sie zwrócić :)
    Pozdro.

  6. #6
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Tam w Lubaniu dopiero co znajomy zakladal instalke gazowa do 740- jak na razie chodzi OK, wrazie jakis trudnosci i ewentualnego "gumolecenia" tego warsztatu bede wiedzial na biezaco i napewno dam znac ;)
    p.s: jakby mi kolo zamknal warsztat bedac w polowie servisu (oczywiscie wczesniej umowionego) mojego auta to napewno by tego zalowal...

    @Czoobek: przejdz sie informacyjnie do UOKiK oni ci troche otworza oczy ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Ja miałem robić w lubaniu tak jak doradzał czoobek, ale po rozmowie telefonicznej dałem sobie spokój - raz że podali wyższą cenę niż czoobek mówił, a dwa że pan wydawał się delikatnie mówiąc półgłowkiem - takim typowym handlarzyną "igiełkami nie bitymi"

  8. #8
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Problem polega chyba na tym ze - to jeuz nie jest ten sam wlasciciel ktory byl wczesniej.

    Ludzie ktorych polecano juz tam po prostu nie ma.


    Sebek

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    no dokladnie, koles ktory teraz jest wlascicielem lubania wczesniej byl zwyklym pracownikiem, a z poprzednim wlascicielem tym ktory teraz ma tylko niemcy jest wszystko ok,nigdy nie bylo zadnej sytuacji glupiej. ale skoro oddal warsztat w lubaniu to nie interesuje sie juz tym co sie dzieje, a ci w lubaniu tylko zlopia piwsko i cpaja. ja juz tam wiecej nie pojade napewno, i dlatego tez napisalem tego posta zeby nikomu podobna sytuacja sie nie przytrafila bo ja nie chce swiecic oczami przez pacanow bo wczesniej ich polecalem.teraz tylko sie zastanawiam czy reduktor w e38 3.5 nie zalozyli mi za maly bo to jest emmegas i po 2m-c uzytkowania zaczyna piszczec i tak juz jest 2 raz, a na internecie wyczytalem ze to jest do 150km reduktor.potrzebuje tylko potwierdzenia od kogos kto sie zna na tym:)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    38
    A ja tam gaz poprawialem bo mi chlopaki z Krakowa tak spiepszyli sprawe ze szkoda mowic. Przez pol roku sie bujalem z lipna instalacja - Stag300 ( rzekomo Vektor?? - warsztat w Krakowie- ul. Na Dolach - trzymajcie sie z daleka- to sa dopiero idioci i polglowki nie znajacy sie na tym co robia.) U chlopakow z Lubania zakladal instalacje moj znajomy do BMW E34-V8 . Autko jezdzi bez zarzutow. Od wyjazdu z warsztatu przejechal okolo 10 tys km i nie ma zadnego problemu. Ja jak wspomnialem wczesniej poprawialem a praktycznie na nowo zakladalem instalacje w Lubaniu. Chlopaki konkretnie i szybko wzieli sie do roboty. Jak zobaczyli co w Krakowie zrobili z instalacja to poprostu zlapali sie za glowe. Po 6-ciu godzinach monterzy zakonczyli prace za ktora zaplacilem 400 zl. Uwazam ze cena nie wielka jak za wymontowanie i ponowne zamontowanie instalacji. A co do ceny samej instalacji to i tak maja ceny konkurencyjne poniewaz ja za Staga 300 w Krakowie zaplacilem __5000 zl___ !!! tylko ze pod nazwa Vector?? Ja jestem zadowolony z uslug tego warsztatu.
    Moje milosci.... zona , E38 i wkrotce synek...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •