Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: telefon nie działa jak należy

  1. #11
    Początkujący Użytkownik Awatar Nagiel89
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    33
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Kętrzyn
    Witam! Mam taki sam problem jak wy panowie,, gerber i wypłosz1484" szukałem wszędzie i nikt nic nie pisze na ten temat. Miejmy nadzieję ze wreszcie ktoś z forum 7er ogarnie ten temat i nam pomoże.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    157
    Skąd
    OKR
    Ja też mam problem z telefonem, ale ja nie mogę wejść w MENU Z monitora wejdę w tel, da się zadzwonić, ale słuchawka nie reaguje na żadne przyciski, dodam, że wyświetlacz telefonu działa normalnie.. Słuchawka do wymiany?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ArtiWPR
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    147
    BMW
    ALPINA B12 6.0 BMW 750i 740i 740d
    Skąd
    Pruszków
    Witam

    Mam problem z telefonem.Telefon reaguje na zaplon.Caly czas wyswietla tylko rzad kwadratow z pikseli.Podmienialem sluchawke i modul z bagaznika.Nic nie pomoglo.A teraz najciekawsze.Garazuje zawsze samochod.Ale zdarzylo sie teraz ze dwa dni stal na mrozie cala noc.I tu moje zdziwienie bo telefon po takiej mroznej nocy normalnie ożyl.Gdy samochod sie nagrzewa telefon umiera.Sytuacja powtarza sie cyklicznie.Moze ktos z was ma jakis pomysl? Gdzie szukac i czego?

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
    Born to be wild...

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mirant
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    271
    BMW
    750il E38 , 120i E87
    Skąd
    Świętokrzyskie
    Cytat Zamieszczone przez ArtiWPR Zobacz posta
    Witam

    Mam problem z telefonem.Telefon reaguje na zaplon.Caly czas wyswietla tylko rzad kwadratow z pikseli.Podmienialem sluchawke i modul z bagaznika.Nic nie pomoglo.A teraz najciekawsze.Garazuje zawsze samochod.Ale zdarzylo sie teraz ze dwa dni stal na mrozie cala noc.I tu moje zdziwienie bo telefon po takiej mroznej nocy normalnie ożyl.Gdy samochod sie nagrzewa telefon umiera.Sytuacja powtarza sie cyklicznie.Moze ktos z was ma jakis pomysl? Gdzie szukac i czego?

    Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
    trochę zażartuję nie złośliwie , Lodem w woreczkach go okładać jak potrzebny albo plastry kleić chłodzące hihi
    Ile dajesz tyle dostajesz !!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •