Czyli jak bym zrobił CHIP'a w moim 3.0 D to będzie działać jak należy ?? Biegi będą wchodzić poprawnie i nic się nie będzie psuło ?? Skrzynia wytrzyma przyrost mocy ??
Czyli jak bym zrobił CHIP'a w moim 3.0 D to będzie działać jak należy ?? Biegi będą wchodzić poprawnie i nic się nie będzie psuło ?? Skrzynia wytrzyma przyrost mocy ??
Kiedys dosc intensywnie interesowalem sie chipem w dieslach(konkretnie w omedze TD)
Sprawa wygladala tak ze chip mozna bylo zamontowac tylko w manualu(mowa tu caly czas o omedze, nie wiem jak jest w bmw) poniewaz automat nie dawal rady, tzn glupial gdy mial za duzo niutkow. Wachlowal biegami gora dol,nie mogl sie zdecydowac ktory bieg zapiac. tak ze nie dalo sie normalnie jezdzic. Manual, bylo wszystko ok-automat w tym przypadku odpadał.
Nie wiem jak sa pisane chipy pod 3.0D wiec sie nie wypowiem, ale mam wrazenie ze jesli chodzi o automat,historia bedzie bardzo podobna.