Na miejscu skrzyni biegów widząć takie urządzenie dopinane do silnika, rozpadłbym sie na częsci... tak profilaktycznie, żeby ten perwersyjnie wysoki przyrost mocy nie zabił :D


Pozdrawiam


Kuba