No spoko ale nawet jak zwiększysz moc na silniku to musisz przeprogramować skrzynie biegów (jeśli się mylę to proszę mnie poprawić). Znajomy zrobił chipa i po tym zabiegu samochód źle mu biegi zmieniał ... skrzynia kompletnie się gubiła i ogólne wrazenie było żenujące :(